Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy még a ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy még a ruhákat is a chadekre arányaira szabják, tehát egy incel még öltözködéssel sem fog tudni kompenzálni mivel nevetségesen állnak rajta a ruhák?

Figyelt kérdés
máj. 24. 08:33
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

20


Azért tartod idiótának az emberi fajt és azért röhejes számodra, mert nem tartozol közéjük.


Ez szimpla irigység, semmi más, tipikus incelreakció.


Ha neked lennének olyan arányaid amik fogalmam sincs micsodák, lényegtelen, 1 pillanatig nem tartanád idiótának az emberi fajt és a nőket, hogy veled akarnak lenni.


De mivel neked ebben nincs részed és a kutya sem akar veled lenni, nemhogy a nők, nyilván ostoba mindenki és röhejesek. Mint mikor az óvodában 1 decivel kevesebb kakaót töltött a napközis Zsuzsa néni, ezért elvonulsz puffogni a sarokba.

jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

Nem értem. Konfekcióból rengeteg méret van. Én 52-es zakót hordok 50-es nadrággal. Vannak más méretek, hosszított, rövidített.


Akkor most én chad vagyok mert találok magamra való ruhát?


Még estig válaszolj, mert pozitív esetben megyek az első szórakozóhelyre.

jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, L-es felsőket hordok, 33/32 farmerral. Szintén chad.
jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

22


Itt a szabásról van szó nem arról, hogy rád megy, fel tudod venni. Például az esetemben amelyik felső jó mellkas méretben meg ujjban az nem jó deréktájt meg hosszban, tehát túl bő derék tájékon és túl hosszú. Vagy fordítva, amelyik jó a derekamra az felül idétlen, a karja rövid. Tehát nem arányos a testem (nincs aranymetszésem mint a chadeknek) ezért a természet azzal büntet, hogy a ruhák idiótán állnak rajtam.

jún. 5. 19:18
 25/50 A kérdező kommentje:

24


Nadrágban meg még nehezebb jót találnom. Szinte egy évben csak egyet találok ami még elmegy kategória.

jún. 5. 19:19
 26/50 anonim ***** válasza:
20 aha na persze:D Itt inkább valami vonzalom dolog van meg egy kis cuck fétis. Blackpillereknél sztem ez gyakori.
jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Én ha valami nem teljesen jó azt el szoktam vinni varrónőhoz. Pl egy nadrág ami jó derekban de hosszban nem, azt hozzáméri és megcsinálja olyanra ami az én méretem pontosan. 2-3 ezer forint extráért utána van egy olyan ruhadarab ami pont az én méretem.


Egyebkent a konfekció mérettel sokaknak van baja, ezt a Chadezést hogy rájuk vannak szabva a ruhák meg nem is egészen értem. A Chadek akiket itt az incelek egész nap cumiznak azok ilyen izmos szélesvállú "machok" (39f incel szokott rájuk itt nyaladzani) ,nem? A ruhaboltok modelljei meg kb mindig ilyen magas vékony srácok, most akkor így hogy lennének Chadre szabva a méretek?

jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

De amúgy a konfekció méretek közt is egyrészt a boltok eltérőek, kipróbálhatod melyik a jobb neked.

Másrészt van többféle stílus, regular, loose, relaxed, slim, skinny, muscle fit stb.


Pl ha valaki edz és széles a válla keskeny a csípője akkor lehet hogy ha regular fit pólót vesz abban a válla jó lesz de hasnál túl bő vagy túl hosszú. De ugyanezt az L meretet leveszi mondjuk muscle fit-ben az már lehet jó, mert azt konfekció szinten is izmosabb modellekre méretezték.

jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
*L méretű regular fit pólót vesz
jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Milyen tested van drága incel barátom, ha az a felső, ami mellkasban jó rád, az derékban túl bő? Valami fekvenyomó erőember vagy?


A kollégáim közt van alacsony, magas, vékony, túlsúlyos, sok kevésbé szerencsés testalkatú ember, akik mind fel tudnak öltözni elegánsan, divatosan, jól.


Ha ma, a végtelen sok divatmárka korában, és a Háda és hasonló jó turkálók jelenléte ellenére még felöltözni se tudsz, akkor nem kérdés, hogy miért nincs nőd.


Gondolom cibőből is egy pár van, egy széthordott kopott szar, mert a lábad is olyan formájú, hogy nincs rá normális lábbeli. Bezzeg a chadek lába!

jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!