Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Tindereztem kb fél éve,ahol megismertem egy pasit.Nagyon jól indult minden,át is mentünk Facebookra,aztán elhalt a dolog kicsit,hónapok óta nem beszéltünk.Bár akkor a beszélgetés hetekig kitartott.Most ismét felmentem Tinderre,de elég rossz fotót tettem fel,kb nem vagyok rajta semennyire felismerhető.A srác rámírt ezen az új profilon,valószínű ő se ismert fel rajta.Igazából nagyon cikinek éreztem a szitut,nem írtam neki vissza semmit.

máj. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tiltom az ilyeneket.

Nekem társkeren van ez írogatok levelezek lesz vmi kapcsim szakítással, visszamegyek es ugyanazok az arcok akikkel vagy cseteltem már vagy találkoztunk is má, es döglött hal az egész.


Azzal szoktam kezdeni a társkert hogy ahogy esnek befelé az ismik(exem is volt már), hogy helyből tiltogatom is őket, nehogy meglássanak es rajtam kezdjenek élcelődni(mert ezt szokták), hogy na megint itt?


Fél év évek múlva a na mizu, az kb az hogy na még most se keltél el? Nem jött össze senki? Nekem amugy vna bnőm csak szexre kéne vki. Na ő a király mert neki aztán van párja..

máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* jav: már
máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vele minek kell egytalán beszélni? Ha akart volna valamit akkor találkoztatok volna.
máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj te mit is akarsz?
máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!