Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinte ez nem megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte ez nem megcsalás?

Figyelt kérdés

Felhívott az exem videón. Azt mondta, láttam ,hogy online vagy, épp maszturbálni akarok , ki akarom verni rád. Mutasd mwg a melleid. Mondtam neki, hogy ne haragudj , de barátnőd van. Azt mondja , hogy ez neki nem megcsalás.Na mondom , hát ezért lett köztünk is vége , mert ilyen komolytalan egy fsz vagy.

Komolyan van olyan faszi, aki szerint ez nem minősül megcsalásnak?



2024. máj. 17. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy ilyen ember alapból csak egy büdös bunkó lehet, te meg vele voltál kapcsolatban, tehát a te szineden valószínűleg ez nem olyan nagy probléma, amit kért tőled. És ezen a szinten nem is számít megcsalásnak.
2024. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én letiltanám ezt a kretént a p.csába.
2024. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is letiltanám.
2024. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy megcsalás! Szegény párját nagyon sajnálom így ismeretlenül is.
2024. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ignoralva a sok nem ideillő kommentet. Igen van , sajnos eleg sokan vannak mind a két nemből akik ilyen szinten vannak agyilag.

Bár ezzel nyilvan nem mondtam ujat, ugyhogy erdekes, hogy kiirtal erre egy kerdest. Nem tudom hogy most megerositest varsz a nyilvanvalora vagy azt varod , hogy meggyozzenek hogy ez nem megcsalas o.O

2024. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!