Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell udvarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell udvarolni?

Figyelt kérdés
Hogy kell egy lánynak udvarolni hogy ne tünjek túl nyomulosnak de felkeltsem az érdeklődését. Főleg ha még nem ismerjük egymást...Mert hallottam olyat hogy le kell építeni az önbizalmukat...
2010. okt. 28. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
leköpöd, belenyúlsz a bugyijába, megcsíped a punciját aztán kukorékolva körbe futod háromszor és megkérdezed hogy szeretne e járni veled :D
2010. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leépiteni az önbizalmukat, mert akkor bunkónak, lekezelőnek fognak tartani és nem lesz sok esélyed egy normális lánynál. Viszont a kedveskedést sem kell túlzásba vinni. Legjobb, ha elfelejted az "udvarlás" szót a régi értelemben, hiszen nem megfelelni szeretnél neki, hogy járjon veled, hanem egy jól működő kapcsolatot szeretnél. Ajánlom, hogy ne emeld magad fölé a személyét, de ne is legyél lenéző. Legkorrektebb, ha egyenrangúként kezeled a lányt. Közben ne beszélj túl sokat, ismerkedés közben fokozatosan mutasd be önmagad, ne egyszerre zúdits mindent a nyakába, mert igy elveszik a kiváncsiság. Ugyanez lehet nála is, hagyd, hogy annyit áruljon el magáról, amennyit szeretne. A randi ne legyen kérdezz felelek formájú.

Próbálj értéket közvetiteni, mutasd meg a jó oldalad, de ne dicsekvően, és főleg ne játszd meg magad! A véleményed add a tudtára, de ne légy nagyon makacs, de engedékeny sem! Amint irtam az előbb - egyenrangúak legyetek.

Mivel férfi vagy, igy jobb, ha kicsit átvállalod a vezető szerepet, például a randi helyszin választásánál, de mindig legyen B terv is, vagy adj neki választást, kompromisszum a lényeg. Szeretni fogja.


Beszéd közben nézz a szemébe, ne bámuld a combját, mellét, fenekét. Beszélj kicsit halkabban (csak kicsit!!), de érthetően. Feleslegesen ne csacsogj.

Elhiszem, hogy gentleman akarsz lenni, de ne költs túl sokat a lányra! Ennek több oka is van, hogy miértne, most nem szeretnék könyvet irni róla.


Röviden most ennyit tudtam neked leirni, ömlesztve, kicsit összevissza, de ha valami további segitség kéne, szivesen válaszolok még!

2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Charlie Manson ***** válasza:

Kitől hallottad ezt, mármint, hogy le kell építeni az önbizalmukat? Nagy barom lehet az illető...


Odamész hozzá:

"Szia. Tetszel nekem. Szeretnélek elhívni egy randíra, benne lennél?"

Ha rábólint, akkor mikor találkoztok, nem árt ha van nálad egy szál virág (nem feltétlenül rózsa, az olyan sablonos). Elviszed egy helyre, ahol lehetőleg nem üvölt a zene és tudtok beszélgetni. Elmondod neki, hogy már régóta szeretted volna elhívni, és örülsz, hogy most lehetőség nyílik rá, hogy jobban megismerjétek egymást.

2010. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tartunk még a randinál, látásból ismerem csak le szeretném szólítani vagy írni neki csak nem szeretném hogy kapásból lekoptasson. Egyébként köszönöm a hosszú és őszinte tanácsokat. Ezzel is segítettél! Mégegyszer köszi!
2010. okt. 28. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második válaszoló. Ha kicsit jellemeznéd a csajt, jobb tanácsokat is tudnék adni szerintem.
2010. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 asdface ***** válasza:
vedd fel a kapcsolatot másodikkal ezt tanácsolom :D
2010. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!