Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít a pénz? (bővlent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a pénz? (bővlent)

Figyelt kérdés

Szoktunk erről beszélgetni barátnőimmel h számít-e a pénz egy kapcsolatban.Tehát pl egy fiú 150nm-en lakik 1 szem tesójával(saját szobája van),megkapja azt amit szeretne,nincsenek anyagi gondjaik.

A lány pedig panel lakásban lakik 3 tesójával,pont kitudják fizetni a számlákat stb.


Szerintetek?


2010. okt. 28. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy részét le lehet nyűgözni a pénzzel (rövdtávon) , és egy részük kifejezetten erre utazik .
2010. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mindegy, csak a szex legyen isteni.
2010. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja,hogy nem számít,az hazudik.De én ha szeretek valakit,nem érdekel hogy állnak anyagilag.18 éves leszek novemberben,meghalt a nagyim 3 hete és örököltem egy lakást meg még 7 millió ft-ot,ettől nem érzem magam többnek és remélem nem akar majd senki se kihasználni,azért mert jééé 18 éves és saját lakás van stb.

L

2010. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ,amennyiben ez nem akadályíozza kimondottan a kapcsolatot. hosszútávon megronthatja a nagyon nagy szegénység. de ha egy bizonyos (megélhetési) szintet üt, akkor nem számít.
2010. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:54


Hohóó... nem akarsz ismerkedni velem? A pénz nem számít jeligére :)

2010. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem számít, de a nők közül jó párnak igen.
2010. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Attól függ, hogy egyénre vonatkozóan közelítjük meg a kérdést, vagy egy párkapcsolat szempontjából.

Valahol nem számít, de mégis. A probléma nem akkor van, ha van, hanem amikor nincs. Akinek nincsenek anyagi problémái, az jobban tud koncentrálni más dolgokra, nem kell azon rágódnia, hogy miből fizeti a számláit, egyszóval kiegyensúlyozottabb életet tud élni. Ugye ebbe bele is lehet születni, meg van aki kitapossa magának. Egyrészt.

Másrészt az tény, hogy akik voltak már szorult anyagi helyzetben huzamosabb ideig, sokkal könnyebben megértik azokat, akiknek kevés pénzük van és sokkal jobban tudják is kezelni a társas életbe az ilyen különbségeket (például nem fog felvágni az új, 300,000 forintos apple laptopjával arra mérget vehetsz, sőt még lehet hogy hazudni is fog az áráról, meg azt mondja, hogy használtan vette). Ja és ezzel nem azt akarom mondani, hogy akiknek sosem voltak anyagi problémáik ezt nem tudják kezelni, de talán azért egy kis handicappel indulnak. :-)

Mindenesetre ha egy társkapcsolatról beszélünk, akkor szerintem minden az egyéneken múlik nem feltétlen az anyagi helyzetükön. Persze nagy fejfájást okozhat ez a szegényebbik félnek, de azért van szánk, hogy megbeszéljük az ilyen dolgokat. :-)

2010. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt fentebb nagyon jól megfogalmazták...

A nők nagy részének nem közvetlen számít hogy mennyi a fizetésed, de közvetetten nagyon is befolyásolja a kapcsolatotok mikéntjét.

2010. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk fordítva van én élek nagyobb lábon a barátomék meg 6 an egy lakásban ő 2 tesójával alszik egy szobában elég szegényesen...de ez nem befolyásol semmit ugyanúgy szeretem mintha gazdag lenne talán annyi hogy nem várom el tőle hogy mindig ő hívjon meg engem vmire és nemnagyon ajándékozunk :D
2010. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja 16/L voltam
2010. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!