Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami tanács vagy vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács vagy vélemény erről a szituról?

Figyelt kérdés
Lovehunteren bejelölt egy srác h. tetszem neki mire én visszajelöltem h. nekem is. Felvettem msn-re és nagyon jól elbeszélgettünk és órákon keresztül. Mindez 2 napig tartott. Kameráztunk is. Szóval nem csak fotó alapján láttuk h. a másik fél hogyan néz ki. És összehoztunk harmadnap egy talit. Találkoztunk,és 1 óra múlva hazament,így én is. Személyesen nem beszélgetett velem sokat,vagy nem volt az a nagyon aranyos mint msn-en ink. komoly volt,mert neki komolynak kell lennie merth. ő pasiból van... Vagyis ezt mondta... Tudom h. más msn-en és élőbe is minden ember. Mikor aznap este felmentem msn-re és ráírtam,próbáltam vele beszélgetni de egyszerűen semmibe vett. Úgy kellett kihúznom belőle azt az egy-két mondatot amennyit beszéltünk. Mondjuk nem erőltetem,mert ami nem megy,az később sem fog sztem. Nem tudom mi történhetett. Msn-en úgy tűnt tényleg h. tetszünk egymásnak. Mivel másabb valaki kamerán mint élőbe? Aztán megkérdeztem tőle h. tegyük fel h. van egy olyan sejtelmem h. nem nagyon jött be neked ez a mai tali?! Mire azt írta h. ő nem is mondott olyat h. akar tőlem bármit is. Mondom neki én meg nem is gondoltam ilyesmire... Nem a csudát nem. Csak ki kellett valah. "vágnom" magam. :/ Egyszerűen nem értem.
2010. okt. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
azért kiváncsi lennék, ilyenkor mi játszódik le a pasi agyában, annak ellenére, hogy én is az vagyok. Ha valaki tetszik, akkor eldöntöm, hogy akarok-e tőle valamit vagy sem. Ha igen, akkor belevágok. Az a különdíj ha egymásnak szimpatikusak a partnerek, a főnyeremény pedig egy új kapcsolta. Valami sántít, ha egy sráv ismerkedni akar, és nem csask szórakozásból,tehát komolyan, akkor valaminek lennie kell(másk lány????) ami visszatartja ebben. Msn és az egész internet személytelen. Itt mindenki 180%-al bátrabb, mint valójában. Erre kell alapozni, akinek még 'itt' is kicsi a 'szája', az tényleg érdekes ember már. Nagyon ne erőltesd a dolgot én az mondom, várj picit még, és lépj tovább ha nem lesz fejlemény, ne te fuss utána. Sok szerencsét!
2010. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Lehet, hogy a találkán a srác nem merte magát felvállalni, úgy mint interneten keresztül, vagy csalódott volt és utána tojt az egészre. Ezt csak Ő tudná megmondani .:S

2010. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
28%

fiú vagyok ugyanez volt egy lányal mondta ö 26 mondom én meg 24 (közben 16 vagyok)

találkoztunk és mondja huuu te kb 19-20nak nézel ki nagyon gyerek vagy...(mondom magamban tudnád mennyi vagyok..)

mondom nem a kor a lényeg te meg öreg vagy már lassan meg halsz...

végén össze haverkodunk és majd jártunk vagy 1honap utána valameik állat spanom vagy valaki azt hazudta neki h 20 vagyok a csaj meg azt mondta már sokat hazudtam neki(sehol semmi alig találkoztunk 10X) ezt nem nyeli le fia lehetnék.. és annyi...

ez kicsit fura történet..bánom a végén nem mondtam neki h 16 vagyok .

A KÉRDÉSEDRE VÁLASZÓLVA.

vannak ilyen lányok meg fúk is h mást várnak..jobb élőben valakit meg ismereni mert akkor nem érhet kinézeti fennakadás utána.

am kva szar mikor msnen irsz valakinek és semmibe vesz tudom milyen idegesitő egszer irtam egy osztály társ csajnak nem irt vissza másnak az iskolában meg pofon ba**tam. :)

remélem segitettem picikét

2010. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van=) De magam sem értem h. miért futamodott meg:/ A tali napja után még másnap meg pár napig rám írt,aztán én vettem semmibe. Oda vissza megy a játék. Már nem voltam képes azok után úgy elbeszélgetni vele mint a tali előtti napokban:( És nem tudtam még csak baráti alapon sem tekinteni rá:S
2010. okt. 31. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert lehet, hogy élőben nem jött be neki a hangod, az illatod, vagy a mozdulataid stb., ez kamerán nem jön át, és ezek nagyon fontos tényezők egy kapcsolatban. Ezért inkább ismerkedj nyilvános helyen, vagy ne lepődj meg ilyen szituációk esetén.

Velem is volt már hasonló, találkoztam egy lánnyal, pedig élőben láttam, beszélgettünk, nagyon szimpatikus volt, valami megfogott benne. Aztán egy hónappal később újra láttam, nagyon megörültem neki, viszont akkor már láttam mozogni, láttam az alakját, mert jobban megfigyeltem, nagyon nem tetszett és később nem kerestem. Tudom, bunkóság, de az vesse rám az első követ, aki nem tett még hasonlót életében, és nem is fog tenni ilyet.

2010. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet h. igazad van. A jó az h. lezáródott bennem ez az egész. A rossz az h. azért megmondhatta volna a szemembe h. mi a helyzet a lekoppintás téren.
2010. okt. 31. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!