Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács, vélemény?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 23:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Tavaly novemberben ért véget egy jó fél éves viharosnak mondható kapcsolatom. azóta csak kavarások voltak, meg 2-3 kb. 1 hónapos kapcsolat. szeretnék már komoly és hosszú kapcsolatot, de valahogy nem akar összejönni. tudom idővel, meg majd ha nemszámítok rá, meg ne akarjam "görcsösen", de olyan szar így. az ember mégiscsak társas lény.

lehetséges esetleg hogy az "exem miatt" van ez?!

2010. szept. 14. 23:51
 2/8 A kérdező kommentje:
átlagos kinézetű srác vagyok. 22 éves.
2010. szept. 14. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen válaszokra azt mondom, hogy addig nem nagyon szokott kialakulni új kapcsolat, míg nem lépsz túl az előzőn. Viszont nálad nem vagyok benne biztos, hogy ez a baj, mert kavarásaid, rövidebb kapcsolataid voltak. Ezekből inkább arra következtetnék, hogy vagy nem válogatsz eléggé (aki jónak tűnik, azzal hamar kialakul egy kisebb románc, majd kiderül, hogy mégse passzoltok) vagy túl görcsösen keresel valakit (ezért jöttél már össze ennyi emberrel, mert mindenkivel megpróbálod, hogy gyorsan találj valakit). Persze nem biztos, hogy ez a gond, lehet hogy csak egyszerűen most még nem hozott össze a sors a megfelelő sráccal. A tanácsom az lenne, hogy ne jöjj össze gyorsan senkivel, inkább ismerkedj, barátkozz, randizzgass, aztán akkor kezdj el járni valakivel, ha látod, hogy tényleg más mint a többiek; másrészt pedig ne keress senkit görcsösen, mert úgy sose jön össze, inkább lazán barátkozz, és hipp-hopp rátalálsz valakire :)
2010. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hupsz, eddig információhiányában azt hittem lány vagy :D Akkor srác=lány, de sztem pasikra is igaz lehet ez.
2010. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégse, mert ha te vagy a srác, akkor ne randizgass boldog-boldogtalannak, mert azt mi lányok nem csípjük és különben is egy anyagi csőd. Hanem ismerkedj lányokkal, és aki más mint a többi, azzal randizgass.
2010. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, igaz lehet amit írtál.

én is azt érzem kissé, hogy mostanában talán túl görcsösen keresem az "igazit", és próbálom a hozzám közelebb kerülőkben meglátni. :S

2010. szept. 15. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lazíts :) Azért nem szabad görcsösen, mert egyfelől olyankor mintha a sors szórakozna az emberrel, csakazértse találkozik a megfelelő emberrel, másfelől pedig benne van a pakliban, hogy az amúgy bejövős lányt elijeszted, kiábrándítod azzal, hogy pánikszerűen nyomulsz rá.
2010. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem nyomulok meg ilyesmi, csak belül annyira akarom (lehet), hogy márcsak azért sem jön össze...
2010. szept. 15. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!