Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem morbid, hogy azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem morbid, hogy azt mondja, hogy szerelmes belém, miután kiderült, hogy nem független, felnyomtam a feleségénél és tönkretettem a házasságát, családját?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy ne haragudj, de nem érzed a morbiditást ? Hazudtál nekem a családi állapotodról, kiderült, szóltam a feleségednek, aki rájött, hogy megcsaltad többször is és miután rákérdezek, hogy ezekutan nem kéne utálnod engem, azt mondod, hogy szerelmes vagy belém és igazából ez, ami történt nemcsak az én hibám, mert a feleségeddel a velem való találkozás előtt 2 évvel megromlott a kapcsolatotok...


Csak én érzem ezt morbidnak? Én ezt tuti nem hiszem el. Bárki el tudja ezt hinni??


Kérdeztem, hogy nem utálnod kellene? Azt mondja, de lehet igen, de Ő nem tartja magát normálisnak.... 🤷🤦



ápr. 17. 23:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%
Biztos a szeretőjétől akarnád tudni, hogy a férjed csal vele, #10-es? Mert ha mindenki tud róla, hugi, szomszéd, kolléga, és szólnak a feleségnek, hogy itt gáz van, az érthető. Na de hogy a szerető dobja fel....
ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

11. A ki mondja ebben az esetben teljesen lényegtelen. Ha bizonyítani tudja, teljesen mindegy.

Egyébként a kérdésből úgy tűnik, hogy a kérdező nem tudta, hogy szerető lenne, hanem a faszi átverte, ugyanúgy, ahogy a feleségét. Mindkettő nőnek hazudott, megérdemlitek. Az eszköz lényegtelen.

ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
-tek
ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
33%
Eléggé morbid, hogy olyan valakivel kavarsz, akibe nem vagy szerelmes és nem is szereted. Az már csak hab a tortán, hogy még nős is és hogy tönkre is tuttad tenni a családi életét. Büszke lehetsz magadra, gratulálok.
ápr. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván akik a kérdezőt hibáztatják azok férfiak….

Bezzeg ha ezt egy férfi csinálta volna, ő szólt volna, hogy a nő csalja a férjét akkor vállon lenne veregetve. Szép volt bro, így kell ezt csinálni…

ápr. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%
#15 Persze az teljesen oké, ha egy nő olyan valakivel kavar, akiről azt sem tudja, hogy kicsoda, miféle. A rózsaszín köd elhomályosítja a szegénykék látását. Ez náluk egy bocsánatos "bűn". Nekik ez szinte már alanyi (női) jogon jár, hiszen ők a szentek, a férfiak meg a gonosz sátánok.
ápr. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

16, mi az,hogy nem tudja? Ezt tudta. Honnan kellett volna mást tudnia?

Es tok jol csinalta. Az a gonosz, ako folytatja. Sőt,aki tudja,hogy van csaladja, es ugy maszik bele,mert ez neki kell és kész.


Kérdező, de, az. Ez egy idióta. Vagy viszont akar szívatni. Bár én ezt se tudnám, rég tiltottam volna, miért vagy ra kíváncsi?

Van ennél jobb.

ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%

16-os ki mondta, hogy a nőknek ez megbocsátható? És amúgy miről beszélsz?

Az lett írva, ha egy faszi árulta volna be a nőt az tök okés lett volna és a többi férfi egyetértett volna vele….

Sehol sem volt írva az, hogy az okes ha a nő kavar….édes Istenem.

Ám meg a valóéletben pont, hogy a férfiaknak néznek el sok mindent, nem a nőknek. A nők vannak folyton folyvást rossznak beállítva. Mindig minden a nők hibája.

ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%

Ezt nem úgy hívják, hogy felnyitotta a feleség szemét hanem ez bosszú. Tuti nem jóemberkedésből tette, mert sajnálta a feleséget. Hanem mert őt átverte a pasi és ezért bosszút állt, bántva másokat. Persze, hogy a pasi tehet róla, ez nem kérdés, hogy szemét alak na de bosszúból, mert engem megbántottak szétverni egy családot pont olyan.

Ugye, mi a kérdés? Nem gyűlölnie kéne ha ezt tettem? De, persze. Csak épp honnan tudja, hogy szereti még mindig stb.. A kérdésből kiderül, hogy tovább kommunikálnak sőt, nekem úgy tűnik találkoznak a "szemét, rohadék, aljas" pasival. Nem az lenne az alap, hogy tiltom mindenhol és többé szóba sem állok vele? Hisz átvert. Legalábbis ezért lett a családborítás de azért még találkozunk? Ráadásul nem úgy tűnik, hogy a pasi el lett küldve a jóqurvaanyjába, hanem kérdést tesz fel a kérdező ahol nem az a lényeg, hogy jól tette e, hogy borított hanem, hogy tényleg szeretheti e a pasi ennek ellenére. Hát a végén még összejönnek, drukkolunk. És persze, ez ám a becsületesség netovábbja. Ezt be lehet kenni cukormázzal, hogy micsoda jótett, de mivel tart a találkozgatás sőt, érdeklődés a nő részéről is így azért másképp néz ki az a borítás.

ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
55%
Ez az egész sztori morbid. Ahogy az előttem szóló is mondta, te ugyanolyan gáz vagy, mint a pasi. Összeilletek, gratula!
ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!