Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy kezdjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döncy55 kérdése:

Szerintetek, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában aki 1 évvel fiataabb nállam és nekem nagyon bejön. Csak ő nem ismer engem csak látásból. Mit csináljak hogy észrevegyen, Netán több is legyen a dologból?
2010. okt. 26. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni. Mi lányok szeretjük az intelligens fiúkat. Mellesleg mit akarsz tőle... külsőre bejön, oké. Node rohadtul nem ismered... sosem értettem az ilyet.
2010. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kor?:D
2010. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ha már ennyire tetszik sztem próbálj szemkontaktust teremteni..Ha távol is vagytok egymástól és sokáig rajta tartod a szemed, feléd fog fordulni , és fel fogsz tunni neki. Ne legyél túl komoly, de ne is mosolyogj, és forditsd el a fejed, nehogy túl sokáíg nézd eloszor, majd azt a késobbiekben inkább. Lehet, hogy egy mosolyt is ki tudsz csalni belole, és az jó jel, konnyebben meg tudod majd kozeliteni.
2010. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Bár ez attól fugg hány évesek vagytok..


(elozo voltam)

2010. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak köszönöm a 1ső 2-nek meg nem volt semmi hasznos a válaszában. Szóval ...
2010. okt. 26. 21:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és tudok érni és ismer csak nem szoktunk gyakran találkozni csak az iskolában látjuk egymást. Ezt az 1 válaszolónak ítam.
2010. okt. 26. 21:36
 7/14 A kérdező kommentje:
CSak a billenytűzet a rosz...
2010. okt. 26. 21:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Neked a "gyozikes" csajozás nagyon bejött meg a mai napig is , buknak rá a csajok ha hyper aktív vagy jópofa , kicsit nyomulós a lényegre térő.
2010. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azaz Nekem pardon xD
2010. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ÉS mien az a győzikés csajozás?
2010. okt. 28. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!