Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok ilyen foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ilyen foglalkozású nőről?

Figyelt kérdés
Aki pszichiátrián dolgozik, mint ápoló, vagy terápiásként.

márc. 27. 21:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10, már eleve, hogy valaki ápoló legyen, ahhoz is kell(ene)egy olyan érdeklődés.


9, van ilyen, igen. De én ezt a belgyógyászaton tapasztaltam leginkább. Hogy ennek mi az oka.. nem tudom, szerintem az is, hogy kevés az ápoló, az orvos sok, a munka sok, sok dolgot csinál az ápoló, amit amúgy az orvosnak kéne, össze vissza varriálják a terápiákat, kéne még ez, kéne még az, a sikerélmény kevés, sok a halott... Ugye ki fekszik leginkább a belen? Az idős betegek. Arról nem beszélve, hogy milyen az, mikor egy szakápoló van 40 betegre, és mellette csak egy segédápoló van. ( Akiknek nagy köszönet, hogy vannak, mert fontosak, de a szakápolási részeket kb egyedül csinálod, és ez így brutál.)

márc. 28. 12:46
 12/15 anonim ***** válasza:
11: az érdeklődés meg az érzékenység 2 külön dolog. Érdekelni árdekelheti az embert a biológiai, az orvoslás, a szociális berendezkedés anélkül, hogy extra cukimuki legyen meg magára vegye mindenkinek a nyűgét, akit kezelnie kell...
márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12, mondjuk szerintem legyen az bármilyen segítő szakma, alap dolog, hogy tudni kell letenni a dolgokat, amiket hallasz vagy tapasztalsz. Ugyanakkor kell legyen empátiád mások felé, de tudni kell kezelni..


Mi az, hogy extra cuki muki? :D


Én kaptam meg, hogy "szeretem nézni ahogy szenvednek", mikor értelmi sérültekkel dolgoztam. Mert aki ezt mondta, az "extra cukimukinak" tartotta saját magát, és ő ezt nem bírná, mert nagyon érzékeny. Én nyilvánvalóan nem lehetek az, sem pedig empátia nem lehet bennem. Hát...Mondom mi van? Az nem jutott eszébe, hogy szeretem a lakókat, szeretek róluk gondoskodni is.

márc. 28. 13:01
 14/15 anonim ***** válasza:

"már eleve, hogy valaki ápoló legyen, ahhoz is kell(ene)egy olyan érdeklődés"


Vannak ismerőseim, akiket nem vettek fel, ahova menni akartak, ezért a szülők betolták a saját szakmájukba. 2 lányt is ismerek, akik azért mentek nővérnek, mert anyukának ott vannak kapcsolatai.


Van egy ismerősöm, 40+-os nő, fodrász. A sztereotípiák, előítéletek (akár pozitív, akár negatív) miatt megjelenik előtted egy kinézet, személyiség. De ez a nő azelőtt 20 évig könyvelő volt. Teljesen más személyiséget társítunk ehhez, ha csak ennyit hallunk.

márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudom,azért írtam úgy, hogy kell(ene). A végén van a hangsúly, mivel nem mindig van meg. :) Pedig kellene. :)
márc. 28. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!