Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok ilyen foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ilyen foglalkozású nőről?

Figyelt kérdés
Aki pszichiátrián dolgozik, mint ápoló, vagy terápiásként.

márc. 27. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nagyobb a tűrőképessége az átlagemberekénél.
márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
abszolút semmit
márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Maximum azt, hogy érdekes lehet a munkája.
márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Semmi rosszat.


Viszont sajnálnám, ha az én barátnőm lenne, mert hogyha hazaér még otthon sem lenne nyugta a pszichiátriai esetektől.

márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Tetszene a fehér munkaruha rajta. Valószínűleg érzékenyebb az emberek felé, ugyanakkor megtudja a határokat is szabni maga köré. Motiváló személyiség lehet.
márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm kórboncnok, az is hasonlóan bizarr, de nem zavaró, vagy nem szempont szerintem ez párkeresésnél. Csak tudod, ne vidd haza a munkát. Xd
márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
mivel nem vagyok olyan eset igy semmi .. talan az , hogy kikeszult a sok hulyetol.
márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy baromi hasznos a munkája... de ismeretlenül mást nem tudnék róla elmondani... sok minden függ az alap személyiségétől.
márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg érzékenyebb az emberek felé"


Eddig akárhány nővel találkoztam (én is nő), aki nővér, mind szenvtelen pszichopatáknak tűntek, ahogy más emberek bajait, halálát egy vállrándítással elintézték.


Nem tudom, hogy a munka miatt kell megkeményíteni magukat, de kegyetlen. És ezek mind hétköznapi találkozások, nem orvosnál.


Nekem minden karriertanácsadó teszt meg pár tanárom is mondta, hogy jók a szociális készségeim, empatikus vagyok, foglalkozzak emberekkel. De pont az empátiám miatt ez engem úgy lemerítene, hogy hamar depressziós lennék.


Nem mindenki azt a munkát végzi, amire papíron a legalkalmasabb lenne.

márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9: az biztos, hogy ilyen munkát hosszútávon szuperérzékeny, emberi emberek nem tudnak végezni, mert beleőrülnek, kiv. talán a pszichológusi körben, mert ott azért kell egy olyan érdeklődés.
márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!