Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz? Ti mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Ti mire gondolnátok? Érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

szia :)

holnap 6kor randim lesz

veled ott leszel vagy tegyuk at

holnaputanra? ;)

Igazabol lattalak es szimpatikus vagy nekem szeretnek megismerkedni vd.Sajnos nem volt ra eddig lehetoseg h oda menjek. Ezeret is irtam rad.

Oszinte leszek nem nagyon vagyok a netes ismerkedesert oda. Talan nem is megy olyan jol. Orulnek neki ha tudnank talalkozni. Szemelyesen jobban meg tudjuk egymast ismerni.

Mit gondolsz? :D


tetszek ehy fiúnak és ezzel még nem is lenne probléma csak ahogy probálkozik. Párszor láttam suli elott és már akkor is arra gondoltam hogy miattam van ott. És valamelyik nap rám írt facen es ezt irta ami fent van. bnom szerint nagyon gaz es hagyni kene. mem is valaszoltam ra neki semmit. szerintetek is gaz? tegnap meg telefonaltam es ram koszon h szia es ment is tovabb.

akar vmit vagy csak szorakozna? gaz amit irt?


2016. jan. 30. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is gáz amit írt, de ettől még nem kell elutasítanod, ha neked tetszik.
2016. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy frappáns ismerkedési duma. Mi ebben a gáz? Hány évesek vagytok? Akkora tragédia, hogy rád köszönt? Hogy kéne ismerkednie?
2016. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőtől lérdem, hogy mi a NEM GÁZ?

Példákat kérnék.

2016. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs ebben..
2016. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, az a gáz, hogy a duma, amit használt (randim lesz veled, ott leszel, vagy tegyük át) arról árulkodik, hogyő a nagymenő, akinek senki nem mond nemet, stb., tehát magabiztosan indul az üzenet, aztán jön két sor, ami tetszene, majd egy baromi önbizalomhiányos rész. Ehhez még hozzájönnek a smileyk, helyesírás, meg minden más. Szerintem akinek nincs önbizalma, az vállalja fel, ne ilyen macsós dumával próbálkozzon, amikor a valóságban meg sem meri szólítani. Ezerszer jobb lett volna egy kedves, visszafogott üzenet (lásd második bekezdés).

Ez a "nem nagyon vagyok a netes ismerkedesert oda" (sic!) meg annyira átlátszó! Ha élőben nem mer odamenni lányokhoz, akkor vajon hol ismerkedik?

2016. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!