Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemorzsolódtam a barátnőimről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemorzsolódtam a barátnőimről, mert mindnek lett pasija. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

2 lányról van szó, akik mikor bemutatták egymásnak a pasijaikat ők is összehaverkodtak. És így a 2 fiú is összehaverkodott + a 2 lány is barátnők voltak már amúgyis. Volt, hogy engem is elhívtak magukkal ide-oda, de ötödikként nem akartam, azóta eltelt lassan 1 év, és már nem is beszélünk, mert ők mindent négyesben csinálnak már.


Másnál is volt ilyen, hogy lemorzsolódtatok azokról akik párkapcsolatban vannak?


2010. okt. 25. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen volt, és sajnos azt kell mondjam ez igen gyakori sztem manapság :S a régi barátnő már nem olyan nagy szám ha a másik 3al vagy 2vel jobban érzem magam szituáció. igen rossz érzés :/
2010. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen.mai világba ha találnak egy biztos kapcsolatot nem a barátot helyezik előtérbe hanem a palit.söt a család is háttérbe kerül.velem is ez volt...mindig mondtuk egymásnak hogy a barátság örök a fiúk múlandók...a végén meghazudtolták önmagukat.én meg azota is pofára vagyok esve.
2010. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaja volt ilyen,de nem csak barátnőnél hanem havernál is.

lett barátnője és így már teljesen kiszakadt a társaságból,vagy pl ha mentünk valahova akkor folyton hozta a bnőjét és alig maradtak max egy órát...szar dolgok ezek.

oké nem azt mondom persze legyen vele is,de azért a haverokat se hanyagolja el.

Tesóm haverjának is lett kapcsolata 1,5 évig szart mindenkire aztán meg azt vette észre mikor szakítottak a csajjal ,h hoppá nincs senkije...

2010. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy azelőtt elég jóban voltunk. És miután lett mindkettőnek barátja, ráadásul a fiúk is haverok lettek, így négyesben olyanok lettek mint akik össze vannak nőve. Jó, értem én meg tök jó lehet hogy ennyire össze tudtak barátkozni, de nekem sz*r...Azért nem is mentem velük sehova mert nem akartam +1 lenni, pasi nélkül...
2010. okt. 25. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok..

mondom én tök megértem a helyzeted:)

de nincsnek más bnőid? v haverjaid?

sztem az ilyenek nem iagzi barátok:( és ilyenkor derül ki...

oké rózsaszín köd meg minden de mikor nekem volt egy 2,5 éves kapcsolatom ráadásul minden nap együtt voltunk a barátommal akkor is szakítottam időt a barátaimra,barátnőimre

2010. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!