Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet vagy gagyi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet vagy gagyi?

Figyelt kérdés

Tehát...

Vagyok én, egy visszafogott srác, és van egy visszafogott lány. Szép, okos, aranyos stb. Csak keveset beszélünk egymással, azt is ritkán. Tartozik nekem egy szívességgel.

Arra gondoltam, hogy elhívom egy teaházba és akkor ott beszélgetnénk meg teáznánk meg amit teaházakban szoktak...

17 körül vagyunk.

Vélemény?


2010. okt. 25. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet,én szeretem a teaházat. :)

18/L

2010. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy 17 éves lánynak nem az az álma, hogy egy teaházban randizzon. De ha elég intelligens ehez akkor jó ötlet.
2010. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet. Ott nyugodtan lehet beszélgetni.
2010. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jó bemutatkozó behajtani egy szívességet. Ha nem amolyan lázadó p.csa, hanem tényleg értelmes, akkor biztos díjazná, ha azt mondanád, hogy "hagyd a fenébe azt a szívességet, ingyen csináltam" (mondjuk nem tudom mit csináltál meg neki. Ezt lehet tudni?)


De én nem hajtanám be az biztos, inkább többet beszélgetnék vele, megenni biztos nem fog. :D

2010. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hosszú és nehéz házit adtam oda neki...
2010. okt. 25. 21:21
 6/8 A kérdező kommentje:
és nem is úgy gondoltam hogy "hé, vagy jössz vagy besértődök" hanem valami viccesen akartam volna előadni
2010. okt. 25. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tudod tartozol nekem egy szivességgel"

"igen"

"Nahát most kiszeretném ezt használni"

"mondjad"

"Arra szeretnélek megkérni, hogy nemlenne kedved eljönni velem a teaházba?"


(vagy valami ilyesmi) :D vagyis én így képzeltem el :D

2010. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- Gyere velem valahova.

- Ki? Én?

- Igen, te, a házba ;)

:D

2010. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!