Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzódnak jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak jobban a csajok az EMO-s pasikra?

Figyelt kérdés
Lányok ti mit szerettek az EMo-s pasikon?Egyik barátom is ilyen és a buliban a szemem láttára körbetáncolta 3 csaj?Mi jó benne??Az hogy az élete célja annyiból áll hogy naponta hányszor vágja fel a csuklóját???
2009. jan. 4. 19:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet érezni, hogy csak túlzásképp írtam a hídalatti csövest. Természetes, hogy nem csak ők, és az emo pasik vannak...

Jah és amúgy. Vonzódni valakiHEZ és nem valamiRE lehet.. -.-

2009. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon benak az EMO-s fiuk. En hanyok tollunk. A smink, az a haj...egyszeruen undorito. Legalabbis szerintem.
2009. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Eddig úgy látom nem igazán érkezett válasz a kérdésre. Nos, az emo fiuknak általában kedves,baba arcuk van, kisfiús bájuk,ami nagyon vonzó,nekünk lányoknak, és emellett sokkal kedvesebbek a lányokkal és nem csak meg akarják dönteni.Ápoltabbak,figyelnek magukra,ruházat,haj...stb. Én személy szerint odavagyok értük.
2009. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért de az sem egyértelmű hogy a lányoknak a baba-arc bejön. Én például nem járnék olyannal aki nálam több időt tölt a fürdőben randi előtt :P Egy férfi legyens férfias ne lógjon ki a segge a szűk nadrágból. Láttam egy emo gyereket hát undorító volt :D(többet is láttam de ő igazi mintapéldány volt) nagy menő módon gördeszkázott egy haverjával a segge kint volt a szűk, két számmal kisebb csőszárű gatyájáből mindehhez megfelelő színű tornacipő persze, valami emo-s pulcsi, és ocsmány festett fekete haj vasalva, ami eltakarta a fél arcát és piercingekkel tele az egész képe. Hát komolyan olyan csúnyát régen láttam már ezelőtt :DÉs mínusz fokokban akrobatikázott és nem sok sikerrel :P Az ilyen emo-k... hát minden más elmondható rájuk de hogy a férfias nem, az tuti!
2009. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A lányok az önbizalomra vonzódnak. Ha ő EMO-s és ettől jól érzi magát akkor bizony könnyebben fog csajt kapni. Ha te szarul érzed magad a bőrödben mert nem kapsz csajt attól, mert álldogálsz egy partban akkor nem is fogsz nőhöz jutni jódarabig. Komolyabb ember persze elsőre megmondja az ilyenektől, hogy még nőniük kell, de azt hiszem a te szinteden inkább még kislányok vannak, akiknek nincs kialakult személyisége :)
2009. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor (én írtam, h hányok tőlük) azért szerintem, mert a tini lányok is csak a "divatot" követik (ők is emo-k pl.). Huszonéves korra mindkét nem kinövi az emóságot vagy az emokhoz való vonzódást. Láttatok már 30 éves emo-t? :-D Vagy emo nagyit? :-D
2009. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Emo nagyi...LOL:D:D
2009. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem azért, de meg van a véleménem azokról a lányokról, akik emosokat táncolnak körül...
2009. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Egy fenét vonzódom bármilyen emóshoz... Szerintem egy pasi nézzen ki úgy, mint egy pasi.
2009. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

am nem minden emopasi vágja az erit..

az én pasim nemvágja és emo..!!

és az se igaz h gyerekesek..

szval enyííhm<33

2009. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!