Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzódnak jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak jobban a csajok az EMO-s pasikra?

Figyelt kérdés
Lányok ti mit szerettek az EMo-s pasikon?Egyik barátom is ilyen és a buliban a szemem láttára körbetáncolta 3 csaj?Mi jó benne??Az hogy az élete célja annyiból áll hogy naponta hányszor vágja fel a csuklóját???
2009. jan. 4. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz ,hogy jobban vonzódnának!

Én hányok az EMO-s pasiktól.

Gyerekesek ,majd pár év múlva ,mikor idősebbek lesznek ,ségyelni fogják a múltjukat ,hogy hogy néztek ki.

2009. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azok, akiknek simán ez jön be, ízlések és pofonok. És vannak azok, akik nyomulnak mindenkire aki menőnek néz ki, vagy "trendi".
2009. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok és ezt kikérem magamnak.:\
2009. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. NEM vonzódnak jobban az emos pasikra. Legalábbis a nők nem. A 14-15 éves kispcsák lehet látnak bennük 1 kis fantáziát, mert b*zisak meg mittomén de ennyi. Egy 20 éves nő le se köpi az ilyen emoboyokat...
2009. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jobban szeretik. Van akinek tényleg ez jön be, van aki meg azért "szereti" őket, mert most ez a divat. Nekem pl. fiúként semmiféleképpen nem jön be ez az EMO, de kinek mi tetszik...Szerintem a lányok többsége csak azért táncoja körbe, hogy menő legyen, mert ez a divat.
2009. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

én 21 vagyok,(lány)a hugom is ilyen emo izé-bizé,de én rosszul vagyok tőle.remélem hamar "kinövi".

ha csak emos pasik lennének egyis se kéne.olyanok mint a lányok,köröm,szem,hajfestés stb.kész.......

2009. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz mit tenni ellene, a mai kislányoknak úgy látszik ez jön be, bár tényleg én se látom értelmét,

eddig nem egy "emo"-t állítottam meg hogy miért is emos pontosan, persze egyből ő nem emos hanem valami más tehát még maguk sem tudják megadni a válszt.

egyszer majd kinőnek belőle és elöbb vagy utóbb ki megy a divatból

2009. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
6%

Annak a válaszolónak, aki szimplán lekispcsázta a 14-15 éveseket, javaslom, hogy húzza le a 20 évét a klotyón, mert kábé annyit ér. Ennyi.

A kérdést pedig megcáfolnám. Most leszek 16, és egyáltalán nem vonzódok jobban az emo pasikhoz.

De hogy a kérdésedre válaszoljak.. A legtöbb emo pasi metroszexuális, vagyis jobban ad a külsőre, ápoltabb stb.. És természetesen normális esetben mindenkinek jobban bejön egy ápolt fiú, mint egy hídalatti szakadt csöves :S

2009. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
31%
Hát én is kikérem magamnak :D én átnézek az emo-s pasikon...nem azért mert büszke vok, hanem mert nem látok bennük semmit, sztem az emo-s pasik és lányok kicsit néha már visszataszítóak de komolyan :S főleg akkor amikor meglátom tesi órán a hófehér bőrükön a vágásokat :S na az már gusztustalan...már láttam olyat is (sajnos) h vkinek a nyakánál, mellkasán, combján vágásnyomok vannak... :S Az 1ik lány évfolyamtársam meg beszari volt és csak a főere mellett húzott 1 hosszú csíkot, mert nem merte...De kérdem én ? az ilyenek akiknek 'világfájdalmuk' van miért nem a nyakukat vágják már el ? -.-" Vagy legalább takargatnák...
2009. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Előző válaszoló vok...15/L
2009. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!