Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a nő?

Figyelt kérdés
Melóból hazafelé ált.egyszer hetente bemegyek egy büfébe,dolgozik ott egy szimpi lány,eleinte jókat dumáltunk,aztán elkezdett fura lenni. Egyik pillanatban barátságos,aztán hideg és utána megin közvetlen,ezt mire véljem?Nem akarok nyomulni van pasija...de koppanni sem.
2010. okt. 24. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mit is akarsz?
2010. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem hogy miért zavar ez ha nem akarsz semmit.

Egyébként valószínűleg azért ilyen mert van kapcsolata és nem tudja meddig mehet el, hogy senki ne gondolja, hogy ez esetleg flört vagy egyéb.

2010. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem most nincs senkim,neki elmondása szerint van,de még is játszik.Nálam az egyértelmű dolgok a nyerők.
2010. okt. 24. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért,mert szeret flörtölni,mint általában az emberek.Viszont bizonyos határokat nem mer,vagy talán nem is akar átlépni.

A másik lehetséges dolog,hogy talán kezdi kicsit komolyan venni az egészet,de fél,és mégsem akar belemerülni.Nem akarja megégetni magát,vagy kockára tenni a párkapcsolatát.

Én akkor szoktam rideg lenni,ha érzem,hogy kezdek túllépni egy határt,és kontrollálni szeretném magamat.

2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet,kössz szépen.
2010. okt. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!