Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből valaha is több?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valaha is több? miért ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy nyári kalandnak indult,egy jóképű srác akit azelőtt is ismertem egyszerűen megbolondított és engedtem a szenvedélynek,lefeküdtünk.Azóta sem tudom elfelejteni és valami különös érzés hozzá köt nem tudok neki nemet mondani,bár azóta csóknál több nem történt,bármikor beszélünk ugyan oda lyukadunk hogy és ö hozza fel hogy milyen különleges volt meg h sokat gondol rá és hogy megbabonáztam.Azóta volt barátom de nem tudtam boldog lenni mellette neki is barátnője van de neki sem működik.az akkori barátnőét is velem csalta meg meg a mostanit is,miért nem tudunk kimászni ebből a se veled se nélküled állapotból?
2010. okt. 24. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék vagytok? Miért nem jöttök össze?
2010. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen szerelem, csak tudnám mire vártok és miért nem jöttök össze ;)
2010. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert neki sok a 48km ami köztünk van
2010. okt. 24. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
48 km? az semmi.
2010. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szerelem mindent kibír és a 48 kilométer semmit se jelent :)
2010. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!