Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuko kérdése:

Na most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok fiúk lányok a szitu az hogy 17 éves vagyok átlagos pasi vicces na mind1 nem ez a lényeg!Van egy csaj egy éve össze akart velem jönni nap mint nap láttuk egymást nekem akkor nem jött be.Össze jött egy pasival ahogy szokott ez lenni akkor kezdett el tetszeni és most egy év után össze veszett a pasijával elkeztünk újra beszélni. Már kezdi kiheverni az előző kapcsolatát és elszeretném vinni étterembe mi ehez a véleményetek! Ha nem étterem hova lehet ha elhívnám megijedne hogy a kezét akarom megkérni de a mozi meg egy átlagos ott nem lehet beszélgetni se szóval mit ajánlatok!Várom a válaszodat!

További szép napot!Szia és ÍRJ!


2010. okt. 23. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a mozi egy plázában, ott feloldódtok picit, aztán beülhettek pizzázni, akkor beszélgetni is tudtok, jobb mint egy étterem szerintem.
2010. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet de egy moziba nem tudsz beszélgetni?:D Vagy elöször a moziban feloldódik aztán meg egy pizza?:D Lehet nem mondasz hülyeséget:) 17F
2010. okt. 24. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam, hogy először mozi, aztán pizzázás közben már oldottabban tudtok majd beszélgetni:)
2010. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy segítettél most megyünk szombaton majd amilyen filmet ö választ engem nem az érdekel mit fognak nyomni:) Köszi aztán majd ahogy alakul! Szia
2010. okt. 25. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, aztán majd számolj ám be, hogy milyen volt:)
2010. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2010. okt. 26. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!