Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamról van szó. olyan semleges viszonyban vagyunk ( tehát ugy igazából nem nagyon beszétünk egymással, meg ilyesmi. Napközben nem lehet nagyon lekapcsolni a barátnőitől, állandóan körül an bástyázva velük.Gondolkoztam rajta, hogy szimplán odamegyek, és elhívom moziba/sétálni stb... de 1. Lehet hogy valami társas programnak venné, és hivna még embereket, 2.Mivel mondom, nem nagyon szoktunk beszélni, egy furcsa lenne, ha igy hirtelen odaállítanék. 17F
2010. okt. 23. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz így.
2010. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát legyen egyértelmű hogy randi. ha meg valakit elhív abból rögtön kiderül h ő nem akar tőled semmit. szóval ne parázz!
2010. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem osztálytársak között ez így tényleg elég direkt dolog. Hozzám egyszer odajött egy srác az osztályból, hogy szerelmes belém... és én kiröhögtem, mert azt hittem viccelt... és aztán mondta hogy tényleg viccelt ... de azóta se tudom, hogy valóban viccelt, vagy csak elüldöztem. :))


Szóval szerintem inkább keress vele több találkozási/beszélgetési lehetőséget. Hogy kialakuljon a dolog... szerintem pl jobb ha többen találkoztok együtt... de te szervezed.


De persze te tudod mennyire vagy bevállalós... belegondoltál mi lesz ha elutasít? attól még osztálytársak maradtok ...

2010. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem előbb keresd a társaságát, nem számít hogy ott vannak a barátnői, lőj be pár poént... vagy beszélj vele msn-en esetleg facebookon,kommentálj a képei alá, satöbbi... ismerd meg, ki tudja, hogyan reagálna ha odaállítanál hogy: randizzunk

sok sikert :):)

2010. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marci14 ***** válasza:
Ja az jóó dolog, ha előbb azért dumálsz vele és nem csak annyit tud rólad, hogy xy vagy a király utcából. Csak beszélgess vele. Ne akarj tőle semmit. Aztán ha pl. jó matekból, akkor kérd meg, hogy segítsen neked, így ürügy is van a telszám cskkolására, áthívod, segít, és ez már randi.
2010. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!