Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El akarom felejteni. De hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom felejteni. De hogyan?

Figyelt kérdés

Joo reg ota tetszik mar egy fiu, nagyon. Egy darabig tartottam tolle hogy ezt o megtudja, de aztan raszantam magam es elmondtam. Tok pozitivan allt hozza. Aztmondta talalkozzunk. De megse tortent semmi azota se. En remenykedek es remenykedek de mar lassan kikeszulok ettol. Emlitettem mar neki tobbszor is (ugy2x) hogy lesz egy buli, jojjon el ha raer meg ilyesmik. De \'nem tudott eljonni\'. Hat ez van. Megis msn-en ir folyton, meg neha olyasmiket mond hogy siman azt gondolhatnam hogy tetszem neki. Megis kepkent msn-nel szinte mindig valami csajok vannak. (nem ismerem oket...mindig mas).

Meguntam mar ezt. Tovabblepnek. Na de hogy ? Ha folyton ra gondolok...kicsit nehez igy. Mit tegyek ?


2009. jan. 3. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy? A srác hány éves? KEresd mások társaságát, járj el bulizni , ismerj meg új fiúkat, és lehet, hogy lesz valaki, aki sokkal jobb ,mint ő. AKi sokkal kedvesebb..nem szórakozik veled, mert most ez úgy jön le mintha csak húzná az agyadat. Én megkérdezném tőle, hogy miért nem személyesen beszélget veled ,miért msn-en? Személyesen jobb beszélgetni. De amúgy lehet, hogy majd zavarja, ha nem vele foglalkozol, akkor lehet, hogy jobban közeledni fog.Én keresném valaki más társaságát, meg ne lássa rajtad, hogy oda vagy érte, persze lehet ezt mondani könnyű :) ! Osztálytársak vagytok??? Ha van kedved írj privátban , beszélhetünk, vagy msn en is !

2009. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha most írsz ,akkor még tudunk is esetleg beszélni, ráérek most :) !!!
2009. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia, en 16 vagyok o pedig 17.

Kulon suliba jarunk, es nagyon ritkan talalkozunk, es ha talalkozunk is akkor is veletlenul, de olyankor altalaba ugyveszem eszre (es masok is, hogy egy kicsit talan zavarban van.

Nemtudom mit tehetnek, mivel nagyreszt amikor beszelgetunk mindig, hulyeskedunk, ami persze nagyon jo meg minden, de igy nem tudom mit gondol komolyan es mit nem. Sok olyan peldat fel tudnek sorolni amit vehetnek akar 'bok'-nak is. Szoval mintha azt akarna mondani hogy tetszem neki, de kozbe meg megse. Nem is tudom hogy mondjam. Lenyeg az hogy midnig o jar a fejemben. Es mar megprobaltam mas sraccal, vagyis egy este massal voltam, de folyton o jart a fejembe. Nemtudom mit tegyek. :(

2009. jan. 3. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább plátói szerelemnek tűnik "sajnos" ezen mindenki átesik, de el fog múlni, persze tudom könnyű mondani, de így visszagondolva már inkább vicces voltam én is :) ! Én 23 vagyok 6 éves kapcsolatban, de előtte nekem is voltak ilyen "szerelmeim". Ezek elmúlnak, úgy tudnám mondani, hogy azért vannak ezek, mert vágyik arra azameber, hogy foglalkozzanak vele, hgy legyen egy párjuk... velem is így volt, Ki voltam bukva teljesen, aztán meg majd kiszúrt a szemem az igazi :D Mikor kezdtem másra is gondolni, hogy milyen pasit is szeretnék én igazából , meg stb... akkor jött számításba párom (vőlegényem) hogy de ő mlyen rendes, kedves, de akkor miért ne lehetne ő... De tényleg sajnos ezeken az érzéseken mind átmegyünk, csak nem szabad magad nagyon emészteni rajta, ne gondolj rá sokat, mert tudom ilynekor aztán ottrhon egyedül gondolkozik az meber, hogy milyen lenne, ha ez meg ez lenne, he találkoznátok, ha ide mennétek, ha oda mennétek, stb... MAjd egy éve múlva csak mosolyogva gondolsz vissza rá :) ! REméljük!!!
2009. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hm...jo hogy ilyesmiket mondasz, es nagyon jo olvasni is oket, es remelem is hogy igy lesz. De az a baj, hogy most ez van, es nemtudok mit kezdeni vele, mert nagyon nem jo. Tudod, hogy mondjam, el akarom mar felejteni, de folyton ir msn-en is meg minden, es igy nem megy, es csak ujra felkelti bennem a remenyt. Es tudod mindig arra gondolok, hogy lehet hogy ez sokaig fog tartani, es nem akarok bekepzeltnek tunni vagy hasonlok, de tobb sracnak is tetszem, tobben...eleg sokan ossze akartak mar velem jonni ezalatt az ido alatt. Es en mindegyiket magyarul 'leraztam'. De megse volt olyan konnyu, mert tobb volt aki nagyon rendes volt es nem is nezett ki rosszul, de nem akartam kiszurni veluk, es magammal se, hogy veluk vagyok es kozbe masra gondolok. Erted ?

Nemtudom mit tehetnek. Aztmondod, hogy csak nyugi es majd elfelejtem idovel ? Remelem igazad lesz. Mert ha igy fog menni tovabb nem lesz jo vege.

2009. jan. 3. 22:44
 6/11 A kérdező kommentje:

Amugy meg az utobbi idobe, mintha meg kedvesebb lenne mint azelott. Tudod hulyen fog hangzani de msn-en is kuld puszit meg ilyen hulyesegek. :)

Mar nem tudom ertekelni oket annyira. Ez vajon annak a jele lenne hogy kezdem tudni elfelejteni ? Mert egy baratom aztmondta, hogy azthiszi tetszik neki egy masik csaj. Es asszem azota van ez. De megis akkor miert irja nekem hogy 'szeretlek' ? Meg ha poenbol is.

Csak nehogy ugy jarjon, hogy ket szek kozott a pad alatt. A masik csajnak nem jon be, engem meg le fog kesni. Mert neha az kering a fejemben, hogy mar a buszkesegem miatt nem jonnek vele ossze.

Szerinted mindennek van valami ertelme ? Meg tudod te fejteni az en logikamat ? Mert en nem. :P Ahhh lennek mar tul ezen a korszakon. XD

2009. jan. 3. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ,tudom milyen ez ... ez a kamasz kor legszörnyűbb része :) ! De hátha beáll változás az életedbe. Középiskolába jársz? Esetleg tényleg próbálj meg valaki mással ne járni, hanem csak közeledni, vedd sorba azokat, akik szóba jöhetnek, akiknek te is tetszel, vedd őket sorba ki az aki a legtöbb jó tulajdonsággal rendelkezik, találkozgassatok, de ne úgy mint egy pár, hanem csak úgy , legyen közös programotok. Nagy városban laktok? MErt ott könnyebb programot szervezni :) ! Esetleg próbálkozz valami ilyesmivel!
2009. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hat nem olyan rettento nagy a varos, de nem is kicsi.

Igen, csak a helyzet az hogy picit felek is a fiuktol. Tuuuudom, most valszeg azt gondolod, hogy ennek a lanynak mennyi baja van, es inkabb menne a fenebe :P. De nem tehetek rolla, nem vagyok tapasztalt ezena teren. Mindig is szegyelos voltam egy kicsit, es mostanra mar ugyan nem vagyok annyira, de a fiuktol valo tavolsagban ez megmaradt. Akit kicsit jobban kedvelek mint egy barat, elojon a regi enem, es aki meg atlagos jobarat, azzal sajnos el se tudok kepzelni mast.

2009. jan. 3. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
NEm nem gondolom, hogy sok bajod van :) ! Persze sok ,de nem mondom, ogy menj a fenébe :) ! Hány éves vagy? Nem egyszerű ez az egész amúgy se :) ! A szégyellősségm eg úgyis elmúlik, amellett akivel igazán jól érzed magad. Mondjuk én soha nem voltam szégellős, én egy igazi nagyszájú csaj voltam és vagyok is :) ! Nalunk párom az aki szégyellős volt. Aki nem tudott úgy bánni az új emberekkel ,helyzetekkel. De sokat fejlődött mellettem :) ! Én voltam ,aki közledett hozzá. Leadtam a kis jeleket, de meghagytam neki a kezdeményezést :) ! Szóval lehet irányítani ügyesen :)! De tanulni kell az ilyesmit is ! Sokszor az is jó, he fejben kigondolod mit hogyan lehetne aztán valami majd kisül belőle . NE legyél szégyellős! Főleg ha sokmindenkinek bejössz, nem hiszem hogy van rá okod! De ez nem is szégyellősség, hanem inkább csak tapasztalatlanság.
2009. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most megyek tusolni, meg aludni, de ha akarsz akkor írj majd privátban, bármikor szívesen beszélgetek veled! Szia!
2009. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!