Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de egyéb hibákból fakadóan nem tudtam még vele lenni!?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, nyár óta, viszonyozta, is de eddig nem tudtam lép.


Soha nem járok el bulizni, mindig otthon ülök, többször is ellettem ítélve ez miatt.


16 éves srác vagyok, és úgy értem minden lány ron dának tart!


Anyum mindig bő kabátokban, egő ruhákban járat!


Soha nem ért meg mindig ez miatt vagyok vele haragban.


Nem ért meg engem, hogy nem vagyok öt éves gyerek, nekem is van már életem amin, elengedtethetetlen ezeket az apróságokat.


Szeretnék rendes ruhákban lenni, nem vagyok szegények, csak mindig bő, logó, vagy éppen olyan ruhát vesz, ami biztos, hogy csúnya és nem tetszik nekem!


Ezt leírtam bővebben is, csak valami hibát írt ki, ha érdekel valami elküdhetem E-mailben, bővebben leírva!


Szégyellem, hogy 16 éves fiú létemre ilyen gongjaim vannak.


2010. okt. 22. 18:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.


Egyszerűen nem tudom felfogni elfelejteni, ezeket a régi sérelmeket. Nem csak az történt, nem elég az, hogy nem él az édesapám, többször is problémám volt az iskolában. Általános iskolában volt egy négyes banda, az osztályba, és köztük volt egy gyerek aki állandóan piszkált. Verekedtem is, én mentem el bőgve onnét. Akkor is én volt a buta. Untam az állandó sérelmeket megalázkodást. Hetedik év végén, évzáró előtt, kb két nappal, szereplés előtt, szünetben, egy gyerek a négyes fogatból jó poénnak találta, focilabdaként használni egy golyós tollat. Egyszerűen fogta az okos, feldobta, és belerúgott a tollba. Az a toll a halántékomnál kicsivel feljebb "a fejembe állt". Ez véresen komoly. Vérzett az egész fejem, aztán volt a nagy sírés rívás, bocsánatkérés, a szemüvegem is tiszta vér volt, aztán jött egy tanár, és egy sima sebtapasszal betapasztotta, mint ha semmi sem történt volna. Legszívesebben hazamentem volna. De ennyi nem volt elég. Nyolcadikban, rajz órán, kint voltam, és egy másik csoport pedig bent. Na ugyan az a gyerek aki ezt csinálta velem, és egy másik gyerek, poénnak kitaláltak valami. Otthon, szomjas voltam, lusta voltam kimenni a konyhába valami innivalóért, gondoltam egyet, a táskámba is van egy víz, elővettem is ittam belőle. Amikor ittam belőle, észrevettem, hogy a víz sötét kék színű volt! Nem tudtam mi volt benne, azért köpködtem ezerrel. De jókor láttam meg, amikor egy jó nagy korttyal lehúztam belőle egyet. Hívjuk a rendőrséget, kijött, megnézi, azt mondja, csak egy kék színű kréta volt benne. Elmentem anyámmal orvoshoz, nem lesz-e valami bajom, és hogy valami más van-e a vízben. Hazaengedtek, de azt mondta, ha rosszul lennék, akkor hívjam ezen a számon, aztán jó magyar mentalitás szerint majd csak lesz valami.


Másnap az iskolában nagy felhajtás van, úgy látszik nem eléggé. Az orvos is bejött az iskolába, és azt mondta, ha nem hajlandó valaki bevallani, akkor rendőrségi kihallgatás lesz. Végül bevallotta két gyerek, nem is lepődtem meg tudtam, hogy ők voltak, viszont a drága igazgató lebeszélte a rendőröket, hogy ne legyen semmi.

Aztán kaptak egy igazgatóit, és így mondván a tanár "sajnálom fiúk, hogy ez lett, de ha nem szólt volna, akkor nem kellett volna beírnom".

Ohh na itt lett elegem.

Még aznap este, kopogott a kapu, és ott volt a két gyerek, és az anyuka, az apuka véletlenül sem volt ott.

Aztán "bocsánatot kértek, az közben a másik fújjogva nézett rám.

Anyám megbocsájtott nekik. De én nem. Most hiába ír, msn-en, meg segít, meg stb.. engem ez már nem hat meg. Inkább dögöltem meg volna akkor, de már nagyon unom.

Csak akkor köszöntek, ha nincs ott senki, mert gáz a személyiségem.

Meg én vagyok a csoró, meg hogy nézek ki, nézzek már magamra.

Egyik csaj mondta így nekem "fújjj hogy néz ez már ki"?

Hogy nézek ki? Ronda vagyok?

Anyum azt mondja, hogy szép vagyok. Tévedés, én sem hittem, hogy szép vagyok, de hogy ennyire ronda volnék, hogy nem lehet rám nézni, oké elfogadom, csak hadjak már békén.

Igen így látszik ronda vagyok, és lehet, azt mondani, ne adjak a véleményére, érdekes, hogy mindig én vagyok a ronda.


Mostanában egyáltalán nem érzem jól magam sehol. Otthon sem, az iskolába meg főleg nem.

Ma az volt, hogy addig b¤sz¤g¤t¤tt egy srác, hogy oda adtam a csokimat, azzal az ürüggyel ne sírjon már hogy adjam a felét. Aztán kértem tőle lapot, órán, nem adott. Jól van ennyit ér a becsületem.

Aztán eladogattam a rágót, mert ha egy valakinek adok, akkor mindenki kér. Ha nem adok, akkor k×cs×g vagyok meg áll×t.


Egyszerűen nem érzem jól magam. A külső mellékes, de az is zavar, hogy kinézek. Nem akarok így lenni.

Minek így élni? Mindig visszahuzodkodni, meg szerénykedni, csöndbe lenni, meg mindig megalázkodni.


A régi sérelmeket nem tudom elfelejteni. Minden nap ott vagyok, mindenki vidám, gondoltam magamban, hogy lehet, mindenki mindig ennyire vidám, csak én nem?

Boldog, és soha nem vagyok az.


Ellopták az életemet a gyerekoromat. Tönkre tették. Igen hibáztatom őket.


Mindig elítélnek, rossz vagyok meg mindig ronda, jólvan.


Én csúnya vagyok, meg ez.

2010. okt. 26. 19:04
 22/28 Moszuke ***** válasza:

na most ez nem tartozik rád, de én sem vagyok egy szép darab...

és tudod ennek ellenére a gyerek korom k&baszott jó volt.

4fős bandával kb 2.óta egész 7.ikig gyakorlatilag még sz&rni is együtt jártunk..


hogy miért?... mert nem akadtam fent minden sz&rságon és a jó szövegemmel, humorral, egyéniségemmel bármelyik keménykedős, kötekedős srácot meggyőztem hogy, oké lúzernek nézek ki, de nem vagyok az.


persze első benyomás a külső alapján (vékony törékeny test, szakadt sz&r ruhák, hülye arc kifejezések:D = ez egy lúzer)...


az új környezetekben mindig kapom a kezdeti oltásokat ahogy próbálnak lehúzni, szívatni, beszólni,

de ha ezt jól fogadod akkor elfogadnak.


a fiúk nem hülyék és nem g&cik. lesz&rják hogyan nézel ki. sz&rnak a ruhádra, szarnak a fogaid épségére, vagy a korpáidra.

lényeg az egyéniséged, tudj hozzájuk igazodni. tudj beilleszkedni. én mindenféle emberekhez tudok igazodni, ilyen típus vagyok:)


ha ez neked nem megy akkor az nem a szar ruhák miatt van amit anyád vásárol.

szerintem szar a humorérzéked, nagyon lelkizős vagy, könnyen sértődsz meg, buta vagy.


a jó ruha, a jó külső csak az első benyomásra jók.. lehetsz te menő ruhákba, jól fésülten...

amint megszólalsz látják, hogy csak egy jól öltözött lúzer vagy.

ezen gondolkozz el.


hogy mit tudsz tenni ellene? nem tudom:)

sosem törődtem az olyan emberekkel mint te különösebben..

sosem alkalmazkodtam hozzád hasonlókhoz, mert az ilyen emberek társaságára nincs szükségem.

jobb elkerülni a te fajtádat mert a környezetedre rá ragasztod ezt az életunt, dühös világ nézetet.


hidd el nekem, nem győzöm hajtogatni. az egyéniséged számít ha haverkodsz...

és arról nem is beszélve, hogy a lányoknál is a belső a döntő 3/4 részben.

ezen filózz egy picit:)


22/f

2010. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
öregem téged aztán jól kipécéztek pffffffffffffffff szokásos jól tanuló csicskagyerek el bassztad ember már az elejétől fogva ajjjjjjj mááááár te neked nem aza bajod hogy csúnya vagy hanem hogy az egész suliban te vagy a csicskagyerek és ha 1*c sicskagyerrek lettél soha nem kászálódhatsz ki ebből a szánalmas titulusból javaslom új suli vagy hát mostmár hiába próbálsz kitörni nem igazán fognak befogadni eggyáltalán nemm a te közeged ez a suli ERŐSÖDJ MEG SZELLEMILEG ÉS FIZIKAILAG LÉGY ELSZÁNT ÉS HIDEG ÖLJ KI MINDEN ÉRZELMET MAGADBÓL NE SAJNÁLD MAGAD próbálj meg 1 kicsit megemberesedni és fogadd el magad úgy ahogy vagy hisz 1* már majdnem összejött a nagy radi össsszefog az jönni máskor is téged aztán jól kipécéztek :):) ha beszól valaki az osztááályból üsd le vagy rúgd tökön mostmár úgy sincs mit vesztened
2010. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Egy valamit szögezzünk le. Nem az a célom, ne értsetek félre, a sajnálattal nem érek semmit, én válaszokat kerestem(ek).


13:4, valóban volt olyan, nem egyszer, amint megláttak megszólaltam, csalódtak bennem. Láttam a szemükön, és ez rosszul eset.

De mit mondhatnék? Mit?


Igen, beismerem, nem tudok egyszerűen beszélgetni. Most itt online, msn-en, meg iwiw-en, nem kell ész, ahhoz, hogy jó fej legyen egy ember. H×ly× is képes lenne erre.


Eléggé felnyílt most a szemem, gondoltam, valahol itt van a hiba.


Az bánt, meg fáj, hogy odajön hozzám egy "csaj", sziaa, meg ne menjek el, egyszerűen nem tudom, mit mondjak neki, hova nézek, mit csináljak.


Aztán látom rajta, elmegy a kedve, csalódik bennem. talán, ezért, mert nem tudok mit mondani?


Vagy nem tetszik a külsőm?

A ruházatom?


Volt már olyan, elmentem osztálykirándulásra, körcipőben, hullámos félresikerült hajjal, egy árva szót nem szóltam, de pár csak, állandóan szekált, még az uszodában is.


Bemásztam a medencébe, mindegyik csaj, odaúszik hozzám..


Nem vagyok az a hüde, jóképű, de azért annyira nem vagyok ronda, hogy ne lehetne rám nézni. Nincs kocka izmos hasam, igaz, pont nincs rajtam, egy deka zsír, háj rajtam, semmi plusz izmom hájam nincsen.


Igazából, akkor nem is akartam volna fürdeni, csaj meggondoltam magamat, mert szégyeltem a felső testemet.



Tényleg nem tudom. Nem vagyok jó tanuló, csak igyekszem lenni valami.


Olyan is volt egyszer, olvasom szünetben egy könyvet, és odajön hozzám két lány, hogy "mit tanulok?"


S mai napig nem tudom, hogy hogy hívták őket. :(


Az iskolában soha nem volt feltűnési viszteketségem, hogy én legyen mindig a közzé pontba.


Az, hogy akár mennyire, is próbálom, kerülni a konfiktusokat, "így körül vesznek mindenhol".


Bárhova megyek, így érzem, én vagyok a "furcsa". Ez mért van?


Félre ne értsetek, de már nem egyszer volt, az, hogy azt mondták, "érdekes egy ember vagyok". Szinte ahova csak írtam, vagy beregisztráltam, mindig "ez" volt.



Mért? Mit látnak bennem az emberek?


Ennyire más volnék? :(

2010. okt. 27. 21:06
 25/28 A kérdező kommentje:

Tudom, nem a ruha teszi az embert..


Vicceket, meg komédiázni, nem tudok, mesélni, előadni.


Színészi érzékem kb nulla.



Ma az volt, odajön hozzám egy lány, kér rágót, ez ürügy volt, hogy leszólítson, és kérdezi, hogy mért nem jövök fel msn-re, meg mi újság velem?


Válaszoltam, kész ennyi.


Ez a csalódottság, viszont "fáj".



Bennem van a hiba..

2010. okt. 27. 21:09
 26/28 Moszuke ***** válasza:
mit válaszoltál a rágós lánynak?
2010. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Moszuke ***** válasza:

amúgy te nem tudom, hogy vagy vele, de én mindenkihez kivétel nélkül kegyetlen bunkón állok hozzá. több érzékenyebb ember már ezt szóvá is tette (főleg lányok)...szó szerint.

- moszu mért vagy mindig ilyen?

- moszu te mindig ennyire tapló vagy? stb


szó kimondóan, tapló patkány módon viselkedem.. ha egy lánynak nem jön be a ruhája/bármije a "pofájába" mondom kerülgetés nélkül. ugyanez egy haverral, osztálytárssal tanárral, akármivel.


és tudod ilyenkor a legjobb, és legkönnyebb nekem.

mert aki értelmes az felfogja hogy igazat mondok és nem sértődik be.. szinte látszik rajtuk az öröm hogy végre valaki nem a hátuk mögött beszél... persze fáj is nekik az igazság de ez van. azt már lesz&rom.


és aki egy gyökér/buta szardarab az besértődik, becsicskúl és az szintén jó mert legalább tudom hogy milyen kapcsolatokba ne fektessek fölös energiát.


és van 1-2tag akit közel engedek magamhoz.. na azokkal már normális vagyok:) persze a nyers őszinteség meg marad, de ezért kerülnek hozzám közel mert bírják a kritikát és örülnek neki hogy van egy őszinte ember az életükben. na tömören ennyi voltnék én.

na mit válaszoltál a rágós lánynak?

2010. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
á dehogy csak mindenkinek más az egyenértéke neked 1 könnyv a szünetben másnak hülyülni v beszélgetni én pl: olyan voltam h 12 év alatt 4 osztálytársam jegyeszte meg a nevem annyit tudnak rólam h uccsó padban ülök és kb ennyi ez 12 év gyümölcse de nem raknál fel 1 képet ? vagy privibe küldhetnél ha akarsz?
2010. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!