Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de egyéb hibákból fakadóan nem tudtam még vele lenni!?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, nyár óta, viszonyozta, is de eddig nem tudtam lép.


Soha nem járok el bulizni, mindig otthon ülök, többször is ellettem ítélve ez miatt.


16 éves srác vagyok, és úgy értem minden lány ron dának tart!


Anyum mindig bő kabátokban, egő ruhákban járat!


Soha nem ért meg mindig ez miatt vagyok vele haragban.


Nem ért meg engem, hogy nem vagyok öt éves gyerek, nekem is van már életem amin, elengedtethetetlen ezeket az apróságokat.


Szeretnék rendes ruhákban lenni, nem vagyok szegények, csak mindig bő, logó, vagy éppen olyan ruhát vesz, ami biztos, hogy csúnya és nem tetszik nekem!


Ezt leírtam bővebben is, csak valami hibát írt ki, ha érdekel valami elküdhetem E-mailben, bővebben leírva!


Szégyellem, hogy 16 éves fiú létemre ilyen gongjaim vannak.


2010. okt. 22. 18:26
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.


Engem annyira hidegen hagy, anyám régi gondolkozása.


Hogy zökkenthetném ki ebből?


Egy csapásra minden jobb lenne..

2010. okt. 22. 20:46
 12/28 Moszuke ***** válasza:

buta emberekkel k*rva nehéz beszélni, de próbáld meg.

én ilyen helyzetben tuti feladnám a harcot, mert csak idegesíteném magam hogy nem tudom megértetni magam anyámmal.

már rengeteg "harcot" feladtam vagy el sem kezdtem emiatt, mert tök mind1 hogy érvelek, csak a saját hülyeségét fújja..


és azzal semmi baj nincs ha haveroddal leveleztek és több oldalnyit írsz:D de itt a fórumon ez nem megszokott:)

2010. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nekem is pontosan ez a bajon, egyszerűen nem ért meg..


Akkor jól felidegesít, és szétvernék mindent, mert egyszerűen semmit nem tudok tenni, mivel ő "felnőtt", és az anyám, megbocsájtonak kell lennem, mert ő tart el.


Ez eddig rendben is volna, igazából meg sem hallgat, ha mondok neki valamit ami bemegy az ki is megy.. :P


Többször is megpróbáltam már, de feladtam..


Így nem lesz soha barátnőm.. :(


Magyar mentalitással "majd csak lesz valami", ezzel semmit nem érek.


Meg amikor tiszta ideg vagyok, amikor már bőgök az idegtől, bírom azt, amikor azt mondják "ne sírj", meg "mi a baj?"


Ha elmondom, akkor nem, meg nem kell feélni, meg mindent elmondhatok, meg ilyen vagyok meg olyan vagyok, félénk vagyok, buta vagyok, hogy nem mondom el, valahogyan, mindig én leszek a h×lye.

2010. okt. 23. 18:22
 14/28 anonim ***** válasza:

nincs kedved beszélgetni? dehogy nincs. oldalakat irtál le ide. ha nem lenne kedved beszélgetni, nem irnál. egyébbként emlitetted, hogy egy barátod kérdezte meg a csajtol, hogy mi volt a gond. ez a barátod nem tud segiteni neked ruhát venni ilyesmi? én is mindg haverokkal megyek vásárolni, hiszen mindig kell egy vélemény. és a boltos csajszi nem biztos, hogy az igazat mondja.

tanácsom: go el haverral vásárolni, a legjobb, ha lánnyal mész. öltözködj ugy, ahogy neked tetszik és aztán go a csajra:D sok sikert kivánok

2010. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

ma 17:01


Ez a haver, idősebb nálam, nagyon nem szoktam vele dumálni, viszont van egy jó barát, nem egy suliba járunk, de néha éjfélig is szoktunk dumálni. Középsulis egyik osztálytársamnak a haverja, csak én így mondtam. Ezért bocsi.

Szóval néha beszéltünk, de egyszer kétszer egy-két szót.

De amúgy ő sem jó barát.

Általánosban elég sokat csesztetett, és gondolom, így próbál bocsánatot nyerni.


Gondoltam arra, hogy elmegyek vásárolni, szerintem egész jó ötlet lenne, egyszerűen nem tudom hol kezdjem.

Voltam anyummal, pólót, cipőt, valahogy nem tudunk megegyezni, máskor egyedül megyek. Nem veszekedtünk, hanem: "ez a poló drága, majd később akciós lesz, meg stb.." szóval nem olyant vettem ami tetszett volna, csak vettem(ünk) valamit.


Egyszer kéne normálisat venni, aztán bővíteni, ennyi. De ezt anyum nem érti meg.


Tudom nem túl férfias egy fiúnak erről beszélni, női olvasóktól bocsánatot kérnék, de szerintem ebbe semmi szégyen nincs, én felvállalom ezen problémámat.


Nagyon szeretek írni, meg ismerkedni, persze online, egyesek szerint van is rutinom ebből, de az nem az igazi.


Rengeteg lányt, ismertem meg az interneten, de egy idő után elérhetetlennek tűntek, így inkább feladtam, ez sem megoldás.


Környezetemben levőt, aki bejön, vagyis olyant, aki nekem bejön.. ha nekem is tetszik, de előtte szeretnék "normális" lenni, aztán "bontakoznék ki".

2010. okt. 24. 17:18
 16/28 A kérdező kommentje:

Rengeteget agyaltam azon, hogy befesteném a barna hajamat szőkére. Az mondta a fodrász, hogy elég érintetlen a hajam, szóval pont jó. Most kicsit félve, de én megpróbálnám.

A hajfesték okozta károsodás viszont eléggé visszariasztó, szóval inkább mégsem. Még a természetes herbália hajfestékek, is károsak, abban is van méreg, vagyis a kémiai ami a kémiai hajfestékben van, azaz anyag benne van, ami szintén káros, így édes mindegy.

Szemüveg, barna haj, sovány testalkat.

Kontaktlencse, esetleg, szőke haj, vékony testalkat.

Kontaktlencsét minden kép szeretnék már.


Szerintem gáz, ha egy fiú szemüveges. Egy srácot nem láttam aki szemüveges, hogy annak van barátnője, idősebbeknek természetesen van, de 20 alatt, nagyon nincs ilyen üdítő kivétel.


A szemüveges ember, általában nő szemében gyengeség az első és a legrosszabb jele. Sajnos ez így van..

2010. okt. 24. 17:24
 17/28 zsomkovacs ***** válasza:

Szerintem meg marhára nem a gyengeség jele. Én 18 vagyok, szemüveges, van barátnőm, és nem fogod elhinni, de szerinte jobban nézek ki szemüvegben, mint anélkül. Pedig nincs húszezres cipőm, legalább hat éves a táskám, barna a hajam és nincs kék szemem. Nagyon nem a külsőn múlik...


Abban viszont, hogy el kell tudnod fogadnod magad, már van igazság...

2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
az anyád tipikusan az 1930-as évekbeli életfelfogásban ragadt begyöpösödött vén boszorkány 2 megoldás van: 1: vagy vársz még 2 évet és 18 leszel akkor már hiába pampog éled a saját életed (úgyértve olyan cuccokban jársz amikben akarsz)                                                 2:leülsz vele és nagyon mélyen és bensőségesen el beszélsz vele az érzéseidről,hogy mi jó és rossz neked de a 2.lehetőség hasztalan de + próbálhatod ha vki ENNYIRE IDEGBAJOS ÉS NEMTÖRŐDÖM TÍPUS MINT A TE ANYÁD csak időhúzás bármit is tenni fogd be a szád és fogcsikorgatva TŰRJ 2 évet húz ki valahogy csak azért olvastam végig a mondókádt mert kb ugyan ez volt velem is annyit leszámítva hogy nekem 18 évesen (tehát) most sikerült beszereznem életem első bnőjét semmiről sőt még el sem kezdődött az életed nyugí eljön még a te időd BARÁTOM én is ezeken mentem át türelem sorstársam vagy beszélsz a muther-oddal vgy tűrsz aztán ha bettötted a 18-at már akkor a magad ura vagy jóóóóó nagyon jóóóóóó a beszélőkéd a csajok szeretik ezt 1szó mint 100 türelem és ott a 2 lehetőség is válassz és lépj ameikkk szimpibb bye
2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Most kivételesen végig olvastam ezt a rohadt hosszú kommenteket. Érdekes ember vagy. Egyszer hatalmas butaságokat írsz, ami korodból adódik, aztán meg meglepően komoly gondolkodásra valló mondatokat olvastam. Nem biztos, hogy segít, amit írok, de hátha. Úgy látom, hogy túl sok problémát akarsz egyszerre megoldani, ami nem hogy neked, de még a felnőtteknek sem megy. Csak megőrülsz tőle. Ami ismerős szitu, az az, hogy nem tudod magad elfogadni. Ezzel nekem is problémám volt ennyi idősen (egyébként még mai :) De felnőttként teljesen másképp éli meg az ember, mint tiniként. 15 (bocsi, 16) évesen ha nem tudja magát elfogadni az ember, az megpecsételi a mindennapokat. Úgy gondolom, hogy a legfontosabb, hogy először magadat fogadd el. Alakítsd úgy a külsőd, hogy az tetszen magadnak! De ne essél át a ló másik oldalára. Őszintén szólva röhelyesnek tartom, hogy 16 évesen befested a hajad, ráadásul szőkéra. Na ezzel kapcsolatban nagyon bután gondolkodsz. Azt hiszed, hogy a kék szem csak szőke hajjal állhat jól? Na jó a szemüveget megértem, de nem értek vele egyet. Szemüvegből is lehet olyat hordani, ami jól áll valakinek. De erre azt mondom, hogy a kontaklencse is tökéletes megoldás és adott esetben ha ez növeli az önbizalmad, akkor hajrá! A ruha téma is érdekes. Egyik oldalról mondanám, hogy elkeserítő, hogy a mai fiataloknak mennyire agyukra mentek a külsőségek, de a te esetedben abszolút megértem a dolgot, mert a minimumot sem kapod meg. Azt hiszem vagy már annyira komoly (talán pár évvel érettebb vagy a korodnál annak ellenére, hogy néha nagy butaságokat írsz) :) , hogy te tudnád, hol a határ öltözködésben és tényleg csak annyira adnál a külsőségekre, amennyire az önbizalmadnak szüksége van. Na én sem akarok olvashatatlanul hosszú kommentet íri. Összegezve: sorba, egyesével akard meoldani a problémákat! Először hozd rendbe magad és utána csajozzál! :) Akkor már menni fog simán és lesz sok sikerélményed. Próbáld meg anyudtól elkérni a ruhapénzt és egyedül vásárolni olyat, ami neked tetszik. Sok sikert!
2010. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Ember te beteg vagy, az ilyenekből lesznek a drogisták és öngyilkosjelöltek, de ne próbáld!

Telhetetlen vagy és csak a látszatra hajtol!

Ember, ébredj fel! Hali!-)

2010. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!