Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, eddig még nem nagyon volt barátom, most viszont tetszik egy fiú és fogalmam sincs hogy hogyan közeledhetnék felé. Ez a fiú az osztálytársam és padtársam is. Valaki segítsen nekem, mert túl félénk vagyok! Köszönöm a válaszokat előre is.
2009. jan. 3. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pasiként kicsit más a helyzetem, de én elhívnám valahová. És nem 1x... Elmehettek moziba, biliárdozni, hasonló helyekre. Megfelelő alkalommal (nem kell feltétlen keresni) búj hozzá szorosan. Pl. ha padra ültök le, nehogy méterekre ülj! És reménykedj, hogy rájön, mit akarsz, mert onnan átveszi a kezdeményezést, ha van benne 1 kis spiritusz (ami 15 évesen nem biztos). Az sem baj, ha barát/ismerős eljátsza a közvetítőt (kerítőt :P) - ha az osztálytársad, akkor vannak közös ismerőseitek nyilván dögivel. De ettől függetlenül olyan élmények kellenek, ahol 2en vagytok... szerintem... :P
2009. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg van e kedve elmenni valahová,koncert,beülni valahova,stb
2009. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságod és állj elé, mond el neki mi a helyzet! Én is ezt tettem, bejött!
2009. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!