Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány azt mondta a randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány azt mondta a randin, h szimpi vagyok, miért nem válaszol azóta?

Figyelt kérdés
Mielőtt taliztunk azt mondta, hogy ő tutira megmondja, ha valaki szimpi vagy nem szimpi neki. Vasárnap randiztunk, direkt megkérdeztem, h mi a vélemény rólam. Meg azt hittem, hogy jól érzi magát velem. Ráírtam hétfőn meg szerdán, de nem válaszol semmit. Ilyenkor mi van szerintetek? Ha mégse tetszettem neki, akkor pedig miért nem mondja azt? Ha megmondaná legalább tudom, hogy mi van és kész. Nem értem a csajokat.. :( 16/f
2010. okt. 22. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet azert nem valaszol,mert nem akar megbantani teged,lehet h neki baratkent jossz be,es akkor ezt o nehezen tudja elmodani,mert fel h megbant
2010. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy egyszerű módja a dolognak. Ne idegeskedj miatta, hanem hívd fel telefonon, és hívd el valahova megint. Ha tényleg tetszel neki, akkor igent mond. Az, hogy nem válaszolt msn-en, nem jelent semmit.
2010. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy bonyolultak vagyunk de lehet, hogy csak nem volt ideje. Van mikor rámírnak pont amikor kell menjek. Talán azért nem írt vissza. Szerintem hívd fel. Lehet, hogy tenyleg nem tetszedtél neki és nem akar megbántani, tehát hangsúlyozd neki, hogy nem baj ha nem tetszedtél neki, mert még lehettek barátok :)
2010. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fülünyúl ***** válasza:

Sose higgy egy nőnek. Alapszabály.


És hogy ne maradj rommáelégítő válasz nélkül: Milyen magyarázatok lehetnek? Mit takarhat a valóság?

- Első blikkre bejöttél neki, aztán a randin észrevett valamit ami rohadtul nem tetszett neki vagy zavarta. Ez lehet a nőknél olyan apróság is, mint a fülcimpád alakja, vagy hogy a zs betű kiejtésénél kicsit feljebb húzod az ajkad, vagy hogy a Pisti mégiscsak jobb pasi inkább nála próbálkozok be.

- Valahova mehetnéke volt, de nem volt kivel, kapóra jöttél.

- Eleve nem is tetszettél neki, csak úgy elment veled randizni. Ma már maga sem tudja megmondani miért.

- Másnap találkozott Pistivel és azóta vele randizik.

- A "majd hívlak", "de azért aranyos vagy", "szimpatikusnak talállak" kifejezések automatikusan lepattintó szövegek, és pontosan az ellenkezőjét jelentik.

- Lehet, hogy valóban bejöttél neki első blikkre, azonban a személyiséged és az eszed nem varázsolta el úgy mint várta, csalódott, ezért másnapra le is zárt téged.

- Csak a Pistit akarta féltékennyé tenni, hogy valami random pasival elment egyet randizni, mert a Pisti már 5 napja nem mondta neki hogy "szeretlek".

- A véleménye olyan kritikus lenne számodra amit nem biztos hogy elviselnél, ezért nem köti az orrodra, inkább ignorál.

- Egész hétre beosztotta a randikat, vasárnap te, hétfőn Zsolt, kedden Péter, szerdán Balázs, csütörtökön Laci stb., ha a randisor végére ér, eldönti ki a "legszimpibb" és azt felhívja v. ír neki.

- Túl van már egy ilyen randifutamon, és most otthon vacilál ki legyen a "nyertes". Az már más kérdés, hogy maga a díj milyen, ő úgy gondolja vele csak nyer bármelyik pasi (nagyon sok nő gondolja így).

- Nem volt megfelelő a világítás és a páratartalom ahol voltatok és amúgyse voltál szimpi.

2010. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!