Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Öszetörtem jól esnének tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszetörtem jól esnének tanácsok?

Figyelt kérdés

Olyan reménytelennek érzem magam 18 éves vagyok srác.. öszevagyok törve, már idegállapotom 0, nem bírom tovább ezt az állapotot. Nem volt b.nőm már 2 éve és akor is csak 2 volt (ennyi összesen) ráadáasuül 1-2 hétig tartott a 2 db.. (és ráadáasul csak szopattak,megcsaltak..)


Szar a helyzetem most.. nem tudok mit csinálni a falat amit magamelé oldottam az még mindíg meg van(hülye vok vices és nem ien depis.) jó lenne már 1 b.nő de nagyon félek a vissza utasítástól és van 1 csak akibe 4 év szerelmes vagyok azért is nem nagyon foglalkozok csajokkal

(de a csaj nem szól hozzám kb nem is tudja h létezek:S)


Ez van szar az élet már öngyilkosságon gondolkodok valaki esetleg tudna valaki segíteni h mit tegyek.


2010. okt. 21. 22:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
szia talán segíthetek hasonló helyzetben vagyok,ha gondolod irj privit 16/L
2010. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!