Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Öszetörtem jól esnének tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszetörtem jól esnének tanácsok?

Figyelt kérdés

Olyan reménytelennek érzem magam 18 éves vagyok srác.. öszevagyok törve, már idegállapotom 0, nem bírom tovább ezt az állapotot. Nem volt b.nőm már 2 éve és akor is csak 2 volt (ennyi összesen) ráadáasuül 1-2 hétig tartott a 2 db.. (és ráadáasul csak szopattak,megcsaltak..)


Szar a helyzetem most.. nem tudok mit csinálni a falat amit magamelé oldottam az még mindíg meg van(hülye vok vices és nem ien depis.) jó lenne már 1 b.nő de nagyon félek a vissza utasítástól és van 1 csak akibe 4 év szerelmes vagyok azért is nem nagyon foglalkozok csajokkal

(de a csaj nem szól hozzám kb nem is tudja h létezek:S)


Ez van szar az élet már öngyilkosságon gondolkodok valaki esetleg tudna valaki segíteni h mit tegyek.


2010. okt. 21. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

18 évesen ne érezd magad reménytelennek!Előtted az egész élet!Barátnőd lehet még nagyon sok az életben ..ha nem jön össze akkor menj el szórakozni bulizni a barátaiddal!Érezd a fiatalságodat amíg lehet!A visszautasítástól ne félj,hisz lesznek még kudarcok az életben ennél nagyobbak!Nem 1x és nem 2x fognak visszautasítani életed folyamán!Ezt is meg kell tanulni,hisz minden ember a saját hibájából tanul!Amúgy sem ciki ha valakit visszautasítanak...szerintem.

A lány akibe szerelmes vagy már 4 éve az valószínűleg azért nem tudja hogy létezel,mert még nem jeleztél felé semmi komolyabb szándékot!Tedd meg,és ne félj a csalódástól!Ha elbukod akkor felállsz és továbbmész!Nagyon sok barátnőd lesz még hidd el!

Mindig azt mondják hogy az lesz az igazi aki a semmiből jön elő!!Ha keresed akkor úgy sem az igazit találod!Várd ki!

Az öngyilkosságról meg annyit hogy nagyon csunya dolog,és butaság!Szerinted az a lány akibe reménytelenül szerelmes vagy megtudná hogy ilyeneket fontolgatsz az szerinted megsajnálna és veled akarna lenni?Hát nem.A nők,és szerintem nem csak a nők nem szeretik az ilyet aki ki akarja nyírni magát!Legalábbis én nem kezdenék egy ilyen kapcsolatba!!

Remélem nem vetted zokon amiket írtam!!

fel a fejjel;)

2010. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Neem dehogyis. Még MIndíg szerencsétlennek érzem magam mert a kötnyzetembe mindenki boldog csak én nem:S


Figyelj mondták nekem h még fiatal vagyok meg minden h még semiről se maradtam le dehogyneem mindenről míg fiatal vok nem csak a bulik léteznek hanem a csajok is...


de köszi azért redendesnek tűnsz : )

2010. okt. 21. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Na figyu:D

En nekem 18 eves koromig csak 1 napos na vagy mondjuk 2 napos "kapcsolataim" voltak en tok depis voltam sokszor napokig ki nem mozdultam a hazbol, feltem csajozzni es sok egyebb. Sokszor leittam magam emiatt 1x annyira berugtam hogy majdnem meghalltam alkoholmergezesben. Sok marhasagot csinaltam de sose gondolkoztam azon hogy jajj ongyilkos legyek. Azzal nem teszel semmi jot hanem inkabb csak artasz. Mindenkinek eljon az ideje en 18ik szuletesnapomon ismertem meg eletem szerelmet mar lassan 1 eve jarunk es nagyon szeretjuk egymast.

Szerintem foglallkozz jobban a csajokkal. Es ha mar szerelmes vagy egy csajba tegy azert hogy eszre vegyen. Vannak olyan emberek akik sokkal rosszabban allnak mint te de megis elvannak.


"Ami kesik nem mulik" tehat :D van idod 18 vagy csak (igazz en is) es meg van rengeteg idod. Majd ha mesz egyetemre (ha persze mesz is:D) akkor meglatod annyi csajod lesz hogy nem fogod tudni mit kezdjel annyi csajjal. Van eleg csaj aki bukna rad csak jol kell keresni. Legyen onbizalmad attol jobban kisugarzik a Belso E'ned:)


Remelem azert talaltal benne 1-2 hasznos info-t az ellen hogy ongyilkos legy:D:D:D


19/F

2010. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed hogy te vagy tonkre akkor nezd meg az enyem:D:D:D szerintem egy ilyen utan szarabbul lennel xD


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1240..

2010. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-2 hétig tartott a két kapcsolatod? Hát akkor azok ennyit is értek, nincs miért bánkódnod! Ha egyszer megismersz valakit akit igazán szeret és ő viszont szeret téged, na az fog érni valamit. 18 évesen nem kellene ennyire letörnöd, én 27 vagyok és eddig rengeteget csalódtam, más nem is volt csak csalódás mégis bízok magamban és abban, hogy egyszer megismerek valakit akiért igazán érdemes élni.


Két h.ly. p.cs. miatt nem érdemes meghalni :) De az igaz szerelemért érdemes élni!!!

2010. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen plátói kapcsolatokba kapaszkodni igenis meny bulizni, emberek közé dumálj minnél több csajal, szexelj, csókoloz élvezd az életet ne várj senkire.
2010. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem meg próbád meg:

próbálkozz, szólítsd meg

mostani barátom se szólított volna meg

most nem lennénk együtt, és hidd el, most már el sem tudnám képzelni milyen lenne nélküle

max nem sikerül, akkor ugyan ott vagy

de ha igen, akkor ugye nem kell részleteznem...?

2010. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez elég gyenge,akkor én mit mondjak 32 évesen? 18 évesen volt 2-3 barátnöm azóta nem!
2010. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne bolondozz! 18 évesen millió lehetőséged van. Könnyű mondani, de el kell terelni a gondolatodat most a lányokról, mert görcsösen ragaszkodsz egyhez.


Le kell foglalnod magad valamivel, másba kell fektetned az energiád: pl. elkezdesz vmit sportolni, vagy nyelvet tanulni, vagy vmilyen kurzusra járni heti rendszerességgel, ami érdekel, amivel elfoglalod magad.

Ahol konkrétan lányakkol is találkozhatsz, beszélgethetsz, ismerkedhetsz.


Fel a fejjel öreg!

2010. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na 18 évesen tessék abbahagyni a siránkozást, én 21 vagyok, eddig csak reménytelenül voltam szerelmes és csalódások értek, most első barátnőmmel vagyok együtt, ELSŐ 21 évesen, szal nemvagy te lemaradva semmiről. viszont még lehet ő is csalódást fog okozni, hétfőn sokminden kiderül.

na szal fel a fejjel felejtsd el azt aki reménytelen és készülj fel rá hogy még sok csalódás fog érni... :S de én hiszek benne hogy egyszer eljön az igazi, és megéri a sok fájdalom addig.

2010. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!