Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek mitől jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mitől jó pasi egy pasi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem romlott meg?
2010. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
külső vagy belső tulajdonságokra gondolsz?
2010. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy legyen igazán férfias és értelmes!

Hál istenne az én párom pont ilyen tulajdonságokkal bír :D

Álompasi(nekem)!

2010. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindent egybevéve gondolom
2010. okt. 21. 22:31
 5/9 anonim ***** válasza:

1.Inteligens. Annyira kiábrándító, ha rám ír valaki Facebookon vagy MSN-en " Szijjjja, mizuu? hogy vagyol? Én jáccok az neten" -.-

2. Figyelmes

3. Érett. (ezt kifejtem) 11.-es vagyok és nálunk a pasik még mindig annyira gyerekesek, húzák a hajunk, csikiznek...Szóval az érettség is fontos, és hogy tudjak vele beszélni komoly dolgokról is.

2010. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
húzzák*
2010. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Intelligens*
2010. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Alkonyat c. filmet.Nem viccelek!Nő írta a könyvet..szintem minden nő oda van a két főhősért.Ha a külsőt nézed..a mai divatot láthatod,ha a belsőt a régi bevált hőn áhított férfi mintát.Azért nem kell vért szívnod vagy farkassá változnod!!!:)
2010. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj ezzel az Alkonyat dologgal,hogy irreálisok lesznek a lányok elvárásai a fiúkkal szemben.Persze nem arra célzok,hogy vámpírokat és farkasokat fognak keresni,de lássuk be,hogy kevés olyan férfi van,aki olyan jellemileg,mint a főhősök.Idealizáltak.
2010. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!