Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ket kerdes van:D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ket kerdes van:D

Figyelt kérdés

van 1 fiu aki nagyon teccik már 4 honapja...:).egy honapja kiderult h cigizik de ennek ellenere is nagyon kedves..a szulei is kedvesek..az egesz 1 taborban kezdodott....ott nagyon utaltam ..mert nem volt szimapatikus..azota sokat hujeskettunk a mess-en(az olyan mint az msn)sokat beszeltunk ..de utana elmentunk 1 masik taborba...ott is jol telt...dee.. azota csak egyszer beszltunk..es hianyzik...néha hi5-on(olyan mint a facebook) véleményt irunk egymas kepeire de ez is ritka..mit tegyek? felek rairni a messen:((

Ez volt az elso kerdesem



es a masodik: an 1 fiu aki nagyon jo baratom...de nincs koztunk semmi es nem is akarom h legyen:)

de az osztalyaban az a hir jarja h mar nem szuz...egy kicsit fura mert o meg csak 13 eves ..volt is egy csaja aki tobbszor naluk aludt...mert a szulei csaladi baratok..na persze a szulok nm tuttak h mi van kozottuk...es egy szobaban aludtak...igy persze konnyu volt lefekudni egymassal..:)nem tudom hogy kerdezzem meg...nekem biztosan elmondja az igazat..de megis hogy tegyem fel a kerdest hogy ne sertsem meg??:D


2010. okt. 21. 19:02
 1/5 X. Maté ***** válasza:
53%
Szerintem inkább legyél emo!
2010. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
a másodikra: "Szűz vagy?"
2010. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem értem ..miert kellene emo legyek...

amugy koszi a valaszt a masodik válaszolonak

2010. okt. 21. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

elsore: sztem ismerd meg minden oldalarol..nem kell elsietni mert kozben ha olyan oldalat is megimered, ami miatt, majd gondok lesznek, az baj...szoval ne siesd el...

tapasztalat:D

masodikra: kerdezd meg tole nyitottam mert ha tenyleg nagyon jo baratod sztem elmondja..sok sikert..


ja es nekem is van messem..hova valosi vagy es hany eves?

2010. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 es romania
2010. okt. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!