Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és több mint valószínű, hogy én is tetszem neki , köszönünk egymásnak a suliban naponta többször is de amikor kéne mondjak valamit nem jut eszembe semmi és úgy érzem mintha elpirulnak(egyébként nincsen azzal gondom, hogy megszólítsak egy lányt sőt nagyon sok lány barátom van).
2010. okt. 20. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írási hiba miatt (megy *meg)
2010. okt. 20. 17:13
 2/5 A kérdező kommentje:
és (a hogyam *hogyan)
2010. okt. 20. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

először nyugodj meg,lazulj el...vegyél egy nagy levegőt,és menj oda hozzá. ha 1. csak beszélgetni akarsz,akkor találj ki valamit(nem tudod hogy mi ebből a lecke?,stb...)és ebből már lehet témát váltani.

ja,és szerintem úgy szólitsd meg mikor egyedül van,és nem lesz éppen órája,mert akkor ugye mindenki siet,és nem lesz idő beszélgetni!:)

sok sokert!

21/lány

2010. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj...ez kortól függő, de szerintem menj oda vmi teljesen spontán dologgal (ha akarod haverral is odamehecc) h PL: ne egye meg az ebédet, mer a...(közös ismerős neve) rosszullett tőle, v vmi f@aszság...a lényeg h ne ilyen fix duma legyen hnem vmi amin meg lepődik, vagy csak nevet.:))
2010. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát pl ha egy év folyamba jártok akkor pl: veletek is olyan az a tanár mint velünk......

vagy derítsd ki melyik tantárgyból jó és kérhetnél tőle korrepetálást

vagy dicsérd meg a ruháját mond neki ez a szín jól áll neked ha meg köszöni akkor ha olyan színű felső volt rajta ami szín neked a kedvenced akkor hozzá teheted "ez a kedvenc színem és neked"

sok sikert

17/L

2010. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!