Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flag egy férfinál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag egy férfinál, ha csak egy barátja van és az is egy tini gyerek?

Figyelt kérdés
26 éves a férfi, a barátja pedig 15 éves.
2023. nov. 5. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Mindenesetre fura.

Az oké, hogy ha éppen közös társaságban vannak, akkor kialakul egy jó beszélgetés a korkülönbség ellenére. De azt nem tudom elképzelni, hogy 26 évesen egy 15 évessel rendszeresen összejárjak, megosszam vele a problémáimat - melyeknek nagy részét ő még csak nem is tapasztalta meg -, tanácsot kérjek, stb.

2023. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2023. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen redflag. Nem egy felszínes libaként írom, hanem 42 éves háziasszonyként. Férjem miatt, utólag derült ki, hogy nagyon enyhe autista, sosem voltak barátai. Most sincsenek sajnos.
2023. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Nekem sincsenek amúgy nagyon barátaim, inkább csak az interneten (annak is köszönhető, hogy 2 éve elköltöztem), viszont nem tudnék huzamosabb ideig komoly dolgokról beszélni egy 15 éves lánnyal, én 24 vagyok. Szóval nekem ezért furcsa.

2023. nov. 5. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Hat az
2023. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjünk, nekem még ennyi barátom sincs :D
2023. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nálam nem, én is introvertált vagyok. Más embereknek is sok esetben nincs több barátja, csak ismerősei. Sokan ráfogják mindenkire, hogy ő a barátjuk, de a bajban egyikükre sem számíthatnak.
2023. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De azért fontos, hogy legyen hobbija, egyedül is le lehet kötnie magát, olvasás, zenélés stb. Olyan pasi nem kéne, aki 0-24 velem akar lenni. Nem baj, ha nincsenek barátai, de legyenek önálló tevékenységei és tolerálja az enyéimet.
2023. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!