Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külföldi lányokkal miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi lányokkal miért sokkal könnyebb ismerkedni mint a magyarokkal?

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert egy külföldi mindenkinek érdekes.


Számára te más kultúrából jöttél, más az anyanyelved, a szokásaid, stb. mint neki.

2023. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert benned is benned van, hogy "szarok bele, úgyis elmegy vissza X ezer km-re", ezért mivel nincs tét, laza vagy, és ezért megy jobban.
2023. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Hol?
2023. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Tudod, ahogy mondják: a szomszéd fűje mindig zöldebb. Az itthoni nők nagy részének is keményedik a bimbó és nedvesedik a bugyi a külföldi pasira, mer' az milyen egzotikus meg jó meg minden... Közben meg lehet, hogy ugyanazt tudja, mind Melós Jóska az 1. em. 9-ből, de mivel José vagy Jürgen, fel lehet vele vágni, hogy "nekem német/portugál pasim van (pasid, hogyne, egyszer felhúzott magára és a nevedre sem emlékszik, mert aznap te voltál neki az ötből a harmadik), ezt kapjátok ki!". Na, ugyanez működik azoknál a nőknél is, akiknek a magyar pasik valamiért érdekesek. Önmagában az, hogy külföldi vagy, bizonyos nőknél pluszpont, te meg úgy érzed, hogy a külföldi csajok mennyivel nyitottabbak, pedig csak ez áll a háttérben.
2023. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

A valódi oka ennek az, hogy sokkal nyitottabbak, kedvesebbek, nem annyira lekezelőek és lenézőek mint a magyar nők.

Csúnyán szólva, "ők tudják honnan jöttek", és nem ítélkeznek elsőre, nem feltételeznek rólad olyanokat, amiket nem is tudhatnak.

Persze ez sem igaz minden külföldi nőre, de ők legalább "emberként" bánnak veled többségében.

Tudnék mesélni mennyi sztorit, mikor odamentem magyar nőkhöz, milyen reakciókat kaptam: semmi jót, még beszélgetni sem akartak, sőt elhúzódtak,elmenekültek,leráztak, kinevettek, megaláztak. Pedig soha egyetlen egyszer sem voltam bunkó, a nem-et elsőre is elfogadtam, és soha nem nyomultam erőszakosan, még a teret is biztosítottam neki, tehát nem is voltam túl közel hozzájuk.

Szórakozóhelyen odamentem egy külföldi lányhoz beszélgetni. Tök kedves volt, teljesen jót beszélgettünk. Majd jött a "barátnője", aki magyar volt természetesen, és köszönés vagy bármi egyéb mondat nélkül, elküldött melegebb éghajlatra. Pedig hozzá nem is szóltam egy szót sem, és olyan bunkó volt, majd megszólalt.

De még sok hasonló sztorim volt, magyar nők mindig nagyon bunkók voltak.

Külföldi csaj még olyan is volt, aki leszbi volt és mégis érdekes módon tök jót beszélgettünk vele haverommal. Pedig akkor még nem is tudtuk ezt róla, csak utána derült ki. Aztán a buli során láttuk még később egyedül, és keresett valakit.

Odamentünk, és megkérdeztük kit keres, és segítettünk neki megtalálni a barátait. Milyen érdekes ugye? pedig akkor már tudtuk, hogy a nőkhöz vonzódik. De minket nem érdekelnek ilyenek, mivel tök jófej volt, és beszélgettünk vele, szívesen segítettünk neki.

Ennyit számít, hogyan viselkedsz másokkal. ;)

2023. nov. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
És hány külföldi csajod volt, Bogarka? A beszélgetés egY dolog.
2023. nov. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert azt hiszik naivan, hogy a magyar pasik is olyan normálisak, mint máshol.
2023. nov. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Mert senkinek nincsenek annyira elszállva az igényeik, mint a magyar lányoknak.
2023. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Szeretnene ingyen szallast es tartozkodasi engedelyt,ha felesegul veszed. Aztan tud indulni a magyar allampolgarsagert..
2023. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én a külföldi pasikkal is ezt tapasztalom, de nem tudom megmondani az okát.
2023. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!