Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan férfival/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival/nővel akinek 3 gyereke van 3 anyától/apától?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez masszív red flag, tuti nem jönnék össze vele. Eleve nekem már az önmagában taszító, ha egy férfi elhagyja a családját, de oké, mondjuk azt, hogy elsőre még benézte, fiatal volt és felelőtlen, de hogy utána ezt még kétszer eljátssza, az menthetetlen, egyszerűen ilyen emberrel nekem nincs semmi dolgom, nem akarom, hogy közöm legyen valakihez, aki csak úgy sorra teherbe ejt nőket, majd magára hagyja a gyerekét. Nincs az az isten, hogy emberileg rendben legyen az a férfi, aki ilyet művel. (Női szempontból írtam, nyilván a másik oldal sem oké, de ugye nőként nekem az nem különösebben releváns)
2023. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Bocsi, de ha egy gyereke van, akkor sem.
2023. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!