Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A helyi, magyar férfiak miért várnak a személyes találkozás meghívással akár heteket, míg a külföldiek azonnal felajánlják?
Sokadik levélváltásom sokadik Tinderes sráccal, és mindegyiknél ugyanezt tapasztalom.
A külföldi, aki itt tanul/dolgozik rögtön feldobja, hogy már aznap menjünk igyunk meg valamit/vacsizzunk együtt, míg a magyar srácokkal ez valahogy nagyon döcögösen megy.
Mi lehet ennek az oka?
A külfüldinek van erre pénze, lehetősége. Ha kikosarazazod, nem fog rajta nevetni mindenki, hanem egyszerűen hazamegy, ahol senki nem tudja ezt meg. Míg egy random 10 ezer főnél kisebb településen sokan szereznek erről tudomást és másnap mindenki rajtad nevet "HAHA, NÉZZÉTEK A LÚZERT, AZT HITTE VAN ESÉLYE HAHA" stílusban.
Ráadásul a külföldinek egy itteni drágább étterem "olcsó", az összecsórt fontoknak köszönhetően. Egy angol segíjke itt mérnöki fizetésnek felel meg. Ráadásul van náluk kábszi, ami sok nőnél menőségnek számít, mert itthon nehéz szerezni.
Nem minden magyar pasinál. Èn is hamar találkoztam a párommal, netes ismerkedèsnél.
Pont azèrt mert neten bármit írhatunk, ès személyesen sokkal jobban megismerjük egymást.
Leírtam már párszor, és mindig le lettem pontozva.
Gyakran van, hogy külföldi céges vendégek panaszkodnak, hogy idejönnek Magyarországra, 1-2 napra, vagy hétre, melótól függően. Majd felmennek a Tinderre, hogy felszedjenek egy csajt, akit elhívnak valahová, majd amikor közlik, hogy akkor irány a hotel, akkor a csaj leüvölti a fejüket, hogy mit képzelnek, mert ő nem egy K. És utána tőlem kérdik, hogy mi volt a gond?
Külföldön, a Tinder egy gyors és ingyenes szexpartner kereső, ahol alkalmira találhatsz partnert. Ingyenes Rosszlányok.
Idehaza meg valamiért szerelmi társkeresőnek használják a legtöbben, főleg buta nők.
Online üzenetváltásokból meg lehet bárkit ismerni?
Ezt te sem hiszed...
100 üzenetváltás felér 5 perc személyes találkozóval.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!