Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek leszólíthatnáM?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszólíthatnáM?

Figyelt kérdés

Van egy lány !!!Nekem nagyon tetszik!!!

Félénk ,visszahúzódóbb típus az a jó tanuló,aranyos,de kicsit csendes fajtából!!

Na most én egy olyan rosszfiús srác vagyok !!Nem vagyok rossz tanuló meg bunkó se (annyira :D) !!!

Szerintetek egy ilyen félénk csaj nem fog megijedni, ha odamegyek hozzá csak úgy, spontán??

Köszönöm előre is a válaszokat!!!

Amúgy 16/F


2010. okt. 17. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog megijedni,minden csak a rosszfiúkra bukik. :) Na jó nem egészen,de szeretjük őket.Menj oda hozzá,aztán kész.

18/L

2010. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De meg fog ijedni!


Az ilyeneknél hosszú az út, mire bizalmába enged.

2010. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg hosszú, de nehéz is elszakadni tőle.
2010. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én kicsit zavarba jönnék.

de attól is függ mit mondanál neki...?


15.l

2010. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden esetre ne támadd le rögtön, inkább valamilyen véletlenszerű kérdéssel keresd meg, vagy ehhez hasonló. Aztán meg amikor összefutsz vele köszönj rá, és majd csak utána menj oda beszélgetni. Addigra nagyjából lesz fogalma arról, ki vagy. (Hangsúlyozom, csak nagyjából. Nem leszel számára idegen, akitől tartania kellene.)
2010. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D :D Hát amikor egyszer hozzám odajött egy rossz fiú én lekiabáltam a fejét, mert férre értettem amit mondott, pedig nekem is nagyon bejött. Tehát, nyugodtan menj oda hozzá, csak ne mondj és ne csinálj semmi férre érthető dolgot. pl: menj oda hozzá, köszönj neki, és kérdezd meg, hogy, hogy vagy. Ő majd válaszol stb, aztán visszakérdezi, mondod, hogy én is jól. Aztán kérd el az msn.jét, de így: esetleg nem folytathatnánk msn-en a beszélgetést? és ne vigyorogj, mert azt könnyen eltévesztik a csajok. Lehet, hogy azt mondja, hogy nem túl gyors, még nem is ismerjük egymást vagy ilyesmi, te meg mondjuk mond azt, hogy: Most pont azért kérem el, hogy megismerjük. Ha még csúnya is vagy megadja neked ::D. Majd mesélj mi lett. (ja és még annyi, hogy ne legyél menő, inkább kicsit béna):D (az okos lányok nem igazán csípik a nagy menőket)
2010. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jules10 ***** válasza:
A lányok imádják a rossz fiúkat. Szerintem mindenképp próbáld meg! Ne túl durván, de próbáld meg!
2010. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!