Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek arra hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek arra hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Tudom, vannak társkeresők, rajta vagyok de sok a kettyós nő... Ti hol szoktatok leginkább ismerkedni manapság?

2023. szept. 26. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ahol van kedvem épp
2023. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
ÉLET. Tudod, a valóság. Na ott szoktak az emberek ismerkedni.
2023. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az gondolom nem játszik hogy a baráti köröd révén ismersz meg nőket, szóval mit szeretsz csinálni a szabadidődben? Sport, kirándulás... mit tudom én.... olvasás? kertészkedés??


Ebből indulj ki, járj el programokra amik erről szólnak, és ott találkozol hasonló érdeklődési körű nőkkel.

2023. szept. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az itt kiírt kérdések/problémák láttán nekem mindig elmegy a kedvem az ismerkedéstől. Jobb egyedül, kösz.
2023. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy találhatsz megfelelő párt, ha "ketyós", számodra nem felelő partnerekkel is összehoz az élet. Ez a lényege az ismerkedésnek, minél több emberrel ismerkedsz, minél többet fejleszted az ismerkedési készségeid, annál sikeresebb leszel.
2023. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasétáltatás közben ismertem meg a jelenlegi páromat, nekem is tacskó, neki is tacskó… egymásra akadtunk.
2023. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Az ismerkedés és új emberekkel való kapcsolatfelvétel számos módon lehetséges, attól függően, hogy milyen típusú emberekkel szeretnél találkozni és milyen környezetben érzed magad kényelmesen. Íme néhány tipp, hogy hol és hogyan lehet új emberekkel megismerkedni:


1. **Társkereső alkalmazások és weboldalak**: Mint említetted, a társkereső platformok egy népszerű módja az ismerkedésnek. Az ilyen platformok segítségével megismerheted olyan embereket, akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek.


2. **Szociális események és klubok**: Menj el olyan eseményekre, amelyek érdekelnek, például közösségi rendezvények, sportesemények, vagy azok a helyek, amelyekben érdeklődésed szerinti tevékenységeket végezheted, például festőtanfolyam vagy tánctanfolyam.


3. **Baráti összejövetelek**: Részt vehetsz barátok által szervezett összejöveteleken, ahol új embereket ismerhetsz meg a már ismertek között.


4. **Online közösségek**: Csatlakozz online közösségekhez, fórumokhoz vagy szociális média csoportokhoz, amelyek az érdeklődési körödet képviselik. Így könnyen találhatsz olyan embereket, akik hasonló érdeklődésűek.


5. **Önkéntes munka**: Az önkéntes munka kiváló lehetőséget nyújthat az emberek megismerésére, miközben jó célt szolgálsz.


6. **Tanfolyamok és workshopok**: Vegyél részt olyan kurzusokon vagy workshopokon, amelyek érdeklődésed szerinti témával foglalkoznak. Ezek a helyek gyakran lehetőséget nyújtanak a közös tevékenységekre és a kapcsolatfelvételre.


7. **Könyvtárak és kávézók**: Könyvtárak és kávézók ideális helyek lehetnek a csendesebb beszélgetésekre és ismerkedésre.


Ne felejtsd el, hogy az ismerkedés sok türelmet és kitartást igényelhet, és nem minden találkozás vezet el a tökéletes kapcsolathoz. Fontos az is, hogy nyitott és őszinte legyél az új emberekkel való találkozás során, és tartsd szem előtt azokat az értékeket és tulajdonságokat, amelyek számodra fontosak egy potenciális partnerben.

2023. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tyű utolsó, tudod használni a google-t és a ctrl-c, ctrl-v t?
2023. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ia
2023. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!