Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek a kutyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a kutyának sem, tippek, hogy hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 3 éve nem volt épkézláb kapcsolatom. Max ilyen 2 napos "járások".

Négy éve járok kondiba, ezen kívül mindig otthon vagyok és művészfilmeket nézek(Fellini,Pasolini,Bergman stb.) illetve olvasok.

Spanokkal pedig hétvégenként elnézünk sörözni. Party-kat utálom, msn-en pedig nem szeretek ismerkedni.


2010. dec. 10. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Kérdésedben benne a vélasz.

Szerintem kenjed be a nadrágszáradat kolbászzsírral. Akkor legalább a kutyáknak kelleni fogsz..... :-)

2010. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
XD
2010. dec. 10. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
BE vagy savanyodva,nem jársz dolgozni sem?Egy kis munkahelyi ismerkedés?Rázd meg magad és pitsorásszál meg egy-két ribit!
2010. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el, haverokkal, barátokkal kikapcsolódni. Pl most télen korizás stb amit élvezel. Nem kell bulizni, ha nem szeretsz. Gondolom jársz suliba is. Ott beszélgess, ismerkedj, aztán majd kialakul, hogy ki az akivel összeillenél és párkapcsolat lehetne belőle. Vagy menj el a Corvinba művészmoziba és ismerkedj ott. Akkor már legalább egy közös pont van.:)

19L

2010. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőkhöz. Külsőddel nem lehet gond, ha már volt barátnőd. Tedd azt, amit most én: járj a haverokkal sörözgetni, ismerkedni, ilyenek. Lehet, hogy a nagy Ő épp holnap lép be az életedbe.


19F

2011. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá a párkeresésre,az igazit úgysem a neten találod majd meg.Viszont neked is tenned kell vmit azért h ismerkedj.Sztem járj el valahova,és most nem a diszkóra gondolok,hanem könyvtárba,kávézóba,társastáncot is kipróbálhatnád.Ismerkedj és egyszer hidd el,h találsz egy különleges társat.
2011. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Otthon, könyvek mögött, film előtt nehéz ismerkedni. De legalább művelt vagy.
2011. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
javaslom a tizedikről való kiugrást
2011. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem mozdulsz ki, nehezen fogsz ismeretségeket kötni. Pl néha elmehetnél szórakozni. Pub, disco, stb. (Mondjuk én személy szerint nem vagyok híve az ilyen ismerkedésnek, de sok barátnőm ilyen helyeken pecázott össze magának pasit.) Sok fiatal pont emiatt jár el szórakozni.

Vagy beíratkozhatnál valamilyen tanfolyamra, ami érdekel téged. Pl. lehetne 1 filmklub, vagy nyelvtanfolyam...

Egyébként az előző barátnőidet hogyan ismerted meg?

2011. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

jól figyelj!

szóval először is sok igazság van az előzőkbe ,kivéve a kolbászosat az marhaság ,de ha othon ülsz akkor hogy akarsz ismerkedni ,nem a külsőddel van baj mert kondizol azt irtad és ez az eggyik lehetőség edzőteremben is lehet ismerkedni,vagy menj olyan helyekre ahol othonosan mozogsz pl: könyvtár ,menj uszodába stb . Ennyi de ne várd azt h a nagy az ajtón kopogtasson

Sok szerencsét!!!

2011. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!