Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ettől csak érdekesebb leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől csak érdekesebb leszek neki, vagy eltaszítom magamtól?

Figyelt kérdés
egy sulidiszkón talákoztunk és ott táncoltunk meg beszélgettünk... többször is leakart smárolni, de mivel akkor találkoztam vele elsőnek úgy gondoltam nem kéne hagynom és nem is hagytam neki semmit (büszke is voltam magamra) azóta eltelt 2hét és facebookon és msnen is megkeresett többször is és ma este elhívott suli után sétálni egy kicsit a városba. ha esetleg ismét próbálkozna hagyjam neki vagy még húzzam egy kicsit és akkor még érdekesebb leszek számára?
2010. okt. 17. 20:38
 1/6 Moszuke ***** válasza:
minél tovább tud rád várni annál nagyobb az esélye hogy komoly kapcsolatot akar majd.
2010. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy érezd jól magad és a SAJÁT erkölcseidhez hűen viselkedj
2010. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első az hülyeség, senki se vár az örökkévalóságig, majd megunja és nézhetsz... persze nem 2 hét alatt kell oda adni magad, de semmi sincs időhöz kötve, amit érzel vagy érzitek az a fontos
2010. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ma vasárnap van... :P
2010. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frenzon ***** válasza:
szerintem azt fogja hinni hogy nem akarsz semmit és inkább feladja...
2010. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát a határt nehéz meghúzni
2010. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!