Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor randi volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor randi volt? Elhívott egyik fiúhaverom beszélgettünk, meg elvoltunk, de még a kezem se fogta meg.

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nem randi volt... haverja vagy, talizni hívott csak, nem randizni
2010. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mér kéne megfognia?
2010. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell feltétlen megfognia, de azért ha egy fiú akar egy lánytól vmit, vmi testi kontaktus szokott lenni... és írta a kérdező h "fiú haverja", gondolom akkor találkoznak máskor is, a haverság ebből áll h hívják egymást a felek ide-oda :D
2010. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mióta ismered? és honnan? amúgy attól független hogy nem nagyon kezdeményezett attól lehetett randi csak pl gátlásos volt vagy még tényleg csak ismerkedni akart. de ha majd legközelebb elhív megint egy találkára akkor már biztosan akar tőled valamit.
2010. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért gondolom, hogy randi volt, mert amikor elhívott, külön mondta, hogy kettesben..
2010. okt. 17. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyen emberek miatt hiszik azt egyesek hogy fiú lány között nem lehet barátság XD énis csomószor találkozom fiú barátommal kettesben, azt mondja rég dumáltunk már beülhetnénk valahova ketten és akkor megyünk. vagy én mondom ezt. semmi köze a randihoz.
2010. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyetlen, legfontosabb tanácsom neked most: menj bele további randikba is! Mindenképp, mert nem tudhatod!!


Nálam is igy volt, én voltam a fiú. Én csak azért csináltam igy, mert nemrég volt túl egy hosszú kapcsolaton, és ki kellett ismernem magam. Akkor úgy találtam, hogy nem kell neki új kapcsolat. Sajnos további találkozások nem történtek, mert lerázott "nem ér rá", majd kiderült, hogy szerinte az első alkalommal kellett volna lépnem. Igy viszont megfosztotta magát attól, hogy élőben adjam elő magam, ami szerintem nőnek és pasinak is igen jóleső dolog.


Tehát mégegyszer, eszedbe ne jusson, hogy úgy könyveld el ezt a napot hogy "na mais találkoztam egy pasival", mert nem tudhatod, hagy hogy megérjen a dolog!

2010. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!