Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Fenyegetőzik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Fenyegetőzik.

Figyelt kérdés
van egy tag, akivel chaten ismerkedtem meg, két hónapja dumálunk, MSN, nekem nem jön be mint pasi, de neki én tutira, és ennek jelét is szokta adni, ma randira hívott, én mondtam neki h nekem nincs kedvem, de ő már egy hónapja azon lovagol h talizzunk...mondtam neki h oké, de köztünk nem lesz semmi, a randin, mikor megláttam azt hittem dobok egy hátast:D olyan ronda csávó h az eszméletlen...azt mondta üljünk be vhova, de mondtam neki h veled még a szemétdomb tetejére sem ülnék és otthagytam... nem bírom az ilyen erőszakos f*szokat... hazajöttem és azzal fenyegetőzik MSN en h ki fog nyírni...meg h tud rólam mindent...sztetek? most mit tegyek?
2010. okt. 17. 16:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
de honnan tudta meg a telszámot valamilyen ip-cím kereső programmal utca,házszám szerint belehet mérni bárkit.lehet a szolgáltatódtól tudhatta meg? ha nagyobb baj lenne akk szólj a szolgáltatódnak ők majd lenyomozzák ip szerint és leis tiltják hogy hozzád jelentkezzen be.de a telszám nekem rejtély
2010. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
és ha ott is lesz, mit fog kinnt csinálni?
2010. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
figyi ez nemnormális egyszerűen tiltsd le msnen és kész. jó hogy nem rabolt el.
2010. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
NEKEM A TELSZÁM MÉG MINDIG REJTÉLY véletlenül le adtad neki? hogy tudhatta meg? vajon?
2010. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
nem tudom, honnan tudta meg de durva képeket küldözget nekem email címemre:S pfff... rám élvezkedik...
2010. okt. 17. 18:06
 16/28 anonim ***** válasza:
Fake
2010. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
ez a fax tényleg eljön, azt írta, h majd becsönget és azt mondja a xüleimnek h a barátom és bexélni akar velem...azt írta h nyolcra itt lex...most már kezdek komolyan aggódni :S
2010. okt. 17. 19:28
 18/28 anonim válasza:
meséld el mi történt..
2010. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Na mi van? Meghaltál már, vagy most raknak épp s*ggbe? xD
2010. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
annyi, h xóltam anyáméknak h egy fax, rám akadt és minden áron találkozgatni akar velem, és farkáról küldözget nekem MMS eket, meg emailben képeket, apám xólt a zsarúknak, nem rég jöttek ki, bennt vannak a lakásba és várják mikor jön ez a tetű, aki most írt egy sms-t h elindult:D majd megnézem, hogy álló brével, bilincsbe vixik el a zsernyákok:):D nem sajnálom, a kinézete alapján odavaló! Majd még azért odamondom neki, hogy ne xámíts rá h az életedben neked valaha is barátnőd lex LOL
2010. okt. 17. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!