Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az expasim azzal fenyegetőzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasim azzal fenyegetőzik, hogy megöli a családom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

már van eljárás ellene, de hát mit tehetnék most?! azt mondja, hogy akárhány évet is fog ülni, ha fog, egyáltalán, ha kijön a börtönből, megöl mindannyiónkat. testvéremet, aki szintén lány, már megütötte, mentőket kellett hívni!!!

segítsetek nagyon félek!!! mit tehetnék?!?!


2010. dec. 16. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
RENDŐRSÉG!! ne hagyd szabadlábon ezt az állatot!
2010. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát egyfelől ez téged is minősít hogy egy ilyen emberrel voltál együtt. Másfelől a rendőrség nem fog megvédeni titeket ezt felejtsd el, sőt ha zaklatás miatt feljelented az csak olaj a tűzre, ráadásul pénzbüntetés,közmunka vagy felfüggesztett börtön a max amit kapna, tehát gyakorlatilag 0 büntetés. Szedj össze néhány kemény embert és látogassátok meg egy kis "elbeszélgetésre". Tudom hogy elsőre drasztikusan hangzik, de higgy nekem a törvény nem fog megvédeni.
2010. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és valami védelmet vagy valamit lehet kérni???
2010. dec. 16. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Na mi van? Most már nem olyan szexisek a rosszfiuk? :D
2010. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de régen kedves volt meg minden de valami baja történt!!!! nem értem!
2010. dec. 16. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:

"Na mi van? Most már nem olyan szexisek a rosszfiuk? :D"

Mennyire igaz ,most már annyira nem jön be mi a rosszfiuság ,hogy számba sem vesz csak azon veszed észre magad ,hogy miattad verik meg a testvéredet s a családodat!:)Hát így jártál:P

2010. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát mindenképpen keress szerintem valami segítséget. Rendőrség lenne a legjobb, de lehet télleg nem tennének semmit. Lehet kéne vmi bizonyíték a fenyegetésről. Hangfelvétel vagy írás vagy akármi.

Esetleg próbálj valami más segítséget kérni.

2010. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Abból, amit leírtál, arra következtetek, hogy bizony az expasid bőre némileg több pigmentet tartalmaz, mint az átlag magyar állampolgáré. Ezt mindenféle rossz szándék nélkül mondom, remélem érted. Vannak egy ilyen szervezet, ami talán megvédene. Én csak hallásból ismerem, nem volt még velük dolgom, csak sokat olvastam róluk neten. Igen, az az oroszlános szervezet az és piros meg fehér csíkjaik is vannak. Szerintem bátran fordulhatsz hozzájuk. És törvényesen is fognak fellépni szerintem. Csak kicsit többet mernek meg akarnak tenni, mint a rendőrség.
2010. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rendőrségtől természetesen kérhetsz védelmet, ha szeretnél nekik néhány vidám percet szerezni mert úgy körberöhögnek hogy csak na... Értsd meg hogy törvényes úton semmit nem tehetsz ami megoldás lenne a problémára!!!
2010. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért védenélek attól,hogy nekironcs négy baseball ütös emberkével,mert te jársz rosszul.Úgyis megtorolja ez az egyik,másik dolog, pedig,hogy te fogsz ülni és felfüggesztettet kapni,ha ilyesmiken töröd a fejed.A rendőrség pedig egy fenyegetésért nem fognak kimenni,mint tudjuk csak akkor,ha már vér folyik.
2010. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!