Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Fenyegetőzik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Fenyegetőzik.

Figyelt kérdés
van egy tag, akivel chaten ismerkedtem meg, két hónapja dumálunk, MSN, nekem nem jön be mint pasi, de neki én tutira, és ennek jelét is szokta adni, ma randira hívott, én mondtam neki h nekem nincs kedvem, de ő már egy hónapja azon lovagol h talizzunk...mondtam neki h oké, de köztünk nem lesz semmi, a randin, mikor megláttam azt hittem dobok egy hátast:D olyan ronda csávó h az eszméletlen...azt mondta üljünk be vhova, de mondtam neki h veled még a szemétdomb tetejére sem ülnék és otthagytam... nem bírom az ilyen erőszakos f*szokat... hazajöttem és azzal fenyegetőzik MSN en h ki fog nyírni...meg h tud rólam mindent...sztetek? most mit tegyek?
2010. okt. 17. 16:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk letiltod. És tanulsz az esetből: nem az interneten ismerkedünk. :)
2010. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

...töröld msn-ről, és hagyd a francba.

Ha tovább zaklat, jelentsd fel.

Bár a zsaruk max kiröhögnek...

Esélytelen a küzdelmed.

Szori.

2010. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
válts ip-címet,töröld az msn címedet max csinálsz 1 ujat tagokat+beilleszed és hagyd a fenébe ha pedig lenyomoz készülj fel a harcra üss vágj ne sajnáld
2010. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
szerezz egy kemény csávot majd megvéd..
2010. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál ki magadról semmi konkrét infót, akkor nem érhet utol csak msn-en, tehát töröld az egész fiókodat úgy ahogy van, nyiss egy újat és vedd fel a többi ismerősödet. Viszont ha tud rólad dolgokat nevedet címedet vagy bármit, onnan már nem nehéz mindent kideríteni rólad hisz myvip iwiw facebook stb. rengeteg infó van rólad a neten. Msn-en semmiképp ne beszélj vele többet, ha továbbra is zaklat valami más úton, akkor szólj valakinek akiben megbízol. Remélem csak a szája nagy.
2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket mindenkinek... azóta tiltottam MSN-ről de vhogy megtudta a teló számom és sms-eket ír,anyámnak nem merem megmutatni:S azt kéri h ma este fussak össze vele mégegyszer és békén hagy:S
2010. okt. 17. 16:49
 8/28 anonim ***** válasza:
egyébként mennyi idős vagy?
2010. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
21 vok, és mért lennék liba? Azért mert nem jön be? És elküldöm... mindenki azt csinálja... most az jobban esett volna neki h húzom az agyát? amúgy meg már azt írta h tudja hol lakom, és este itt lesz...:(
2010. okt. 17. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!