Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szted normális, . Hogy egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szted normális, . Hogy egy 17 éves lánynak van pasija?

Figyelt kérdés

Majdnem az összes csaj .társamnak van barátja, akinek nincs, az meg randizgat.


Én nem vágyom pasira, nem vágyok senkire, és szerintem beteges, ha egy 17 éves lánynak van barátja.


2010. okt. 17. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért nem kell Őt letámadni, bár sztem 11-16 éves között marha korai ha van valakinek pasija, és szexuális életet él, de ez az én véleményem, és ha belegondulunk 17évesen sem teljesen érett még az ember és fizikailag sincs 100%ig kifejlődve, és érthető ha nem vágyik még pasira,és sokkal normálisabb az ha 18év alatt a tanulással, a barátnőkkel meg a helyes színészekkel vagy fiú barátokkal van elfoglalva, mintha több f@szt fogott mint kilincset... tisztelet a kivételnek, de az ami most folyik a tizenéveseknél a felháborító

21/l

2010. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az, hogy valakinek van pasija, az nem jelenti azt, hogy csak dugásból áll a napjuk...hallottál már olyanról, hogy érzelem? vagy szerelem? én nem is jönnék össze olyannal, akit nem szeretek. mindenki más... nem kell általánosítani! amúgy meg jobb, ha van tapasztalatod a fiúkkal, mert ha úgy vágsz bele a felnőtt korba, hogy nem érintkeztél egyel sem, akkor sokkal jobban pofára is eshetsz, mert nem ismered őket. (nem egy történetet hallottam már idősebbektől, de azokat nem írom le ide, mert megígértem és másra nem tartozik)valamilyen szinten kell a tapasztalat, mert lehet, hogy akit te férfinak nézel majd, az nem lesz más, mint egy kretén állat, és sokkal később esne le, mint annak, akinek már van tapasztalata. erről ennyit... de sztem akkoris beteges, hogy nem vonzódsz a fiúkhoz:S
2010. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!