Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól normális, ha egy lánynak fiúja van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

amikortól annak érzed, oviban is járnak már néhányan:) persze az csak olyan ovis szerelem

de ha norm nak érzed akkor az ha nem akk nem:)

2009. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mai világban már 8 évesen is "járnak" ők tök édik. De 11 az alsó határ szerintem nem túl komoly kapcsolatra az érettebbek már akkor is készenállnak.
2009. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2009. nov. 28. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 3 kategóriába lehet sorolni az együttjárásos kapcsolatokat. először van mikor, mindenki jár valakivel az osztályból, fogják egymás kezét, meg szájra puszi, igazából nem csinálnak semmit, csak 'menő', hogy járnak, mint a nagyok. ez olyan 10-12 évesek között mondjuk. aztán van a smárolásos randizós, sokan inkább a mennyiségre, mint a minőségre mennek, ez mondjuk olyan 13-16 évesek körében van. 16 év felett pedig kezd kialakulni, milyen egy hosszú kapcsolat, testiséggel, szerelemmel, minden egyébbel. persze ez csak általánosítás.
2009. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. nov. 28. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
13 nál hamarabb nenagyon
2009. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mért, te hány éves vagy, kedves kérdező?
2010. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem lényeges a kérdésemhez, de 15 vagyok.
2010. okt. 14. 16:07
 9/9 anonim válasza:
Èn kèrdeztem h hàny èves vagy: csak azèrt kèrdeztem, mert ha fiatalabb lettèl volna akk meglapôdtem vna h màr pasit akarsz, mondjuk a mai vilàgban..
2010. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!