Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szted normális, . Hogy egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szted normális, . Hogy egy 17 éves lánynak van pasija?

Figyelt kérdés

Majdnem az összes csaj .társamnak van barátja, akinek nincs, az meg randizgat.


Én nem vágyom pasira, nem vágyok senkire, és szerintem beteges, ha egy 17 éves lánynak van barátja.


2010. okt. 17. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már csak azért is normális dolog mert nem sok olyan ember van akinél az első szerelem az igazi (tisztelet a kivételnek) szóval mondhatni tapasztalatot gyűjtenek habár ez elég csúnya kifejezés
2010. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért lenne beteges, hogy valakinek 17 évesen van párkapcsolata? nem beteges egyáltalán, sőt normális. az meg hogy te nem akarsz senkit az az egyéni problémád.
2010. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én 16 éves korom óta vagyok a párommal, most 2o éves vagyok. A kapcsolatunk tökéletesen működik. Az már más dolog, hogy 2o évesen nem ugyanazt jelenti mint 16 évesen, a "járás"...

Szerintem nem árt ha 16-17 évesen elkezdi próbálgatni az ember a szárnyait. Persze csínyjával.

Az meg, hogy Neked nincs kapcsolatod, a Te privát gondod. A kérdésed kicsit "savanyú a szőlőnek" hat. De nem beteges, nekem van 2o éves barátnőm, aki teljesen normális, de még soha nem volt párkapcsolata...lett volna alkalma rá de nem volt nyitott.

Mindenkinek a maga dolga ez, szerintem...

2010. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit prűd vagy és féltékeny...

Bár nem akarok ítélkezni. Lehet rosszul vettem le a szitut.

2010. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem meg a te felfogásod a beteges! miért ne lehetne? csak nem féltékeny vagy, mert nekik van életük?! baz.dmeg-.-" ilyen hozzáállással neked se lesz soha:S

16/L

2010. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sztem egyáltalán nem baj ha van pasija...

Miért lenne az? Csak ne 30 éves kanja legyen, na az már gáz...

2010. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
szerintem az a beteges, hogy még nem vonzódsz 17 évesen a fiúkhoz
2010. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

lett volna alkalmam, elhihetitek ;)

nekem nincs életem? az qrva nagy élet h elba.od az összes idődet egyvalakire...

nem vagyok féltékeny egyáltalán, lenézem azokat, akiknek 17 éve skilányként már a fiúkon jár az eszük

2010. okt. 17. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:
te vagy egy szülő vagy akinek az ennyi idős lányát épp most csinálták fel vagy igen ronda vagy és ezzel próbálod levezetni vagy amit előttem is mondtak prűd vagy, vagy aszexuális.
2010. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Képzeld el még 14éves lányoknak is szokott barátjuk lenni!:O xD
2010. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!