Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randi után már több napos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randi után már több napos wellnessbe akar vinni az mennyire normális?

Figyelt kérdés
2023. szept. 18. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat írtál... :D Ismered régóta és úgy randiztatok, vagy esetleg netrol ismered nem régóta?

Lehet red flag, de lehet csak ennyire bejössz neki. Nyilván elég fura ez igen, de nincs két egyforma ismerkedés vagy kapcsolat. En ezt egyébként tőle kérdezném meg, hogy egy randi utan miért akar ilyet?

2023. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed konfortosnak, ne menj.


Én 1 hónap után mentem, mert volt kup9nja. Akkoriban boldog boldogtalan kuponozott. Jól egymásba is habarodtunk a 3 nap alatt, 5 éves kapcsolat lett belőle.


1 randi tényleg kevés. Miért akarja, lehet van befizetett útja?

2023. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ő fizet én mennék :D


Vicces félretéve nem hiszem hogy normális, csávók mondjuk nem ugyanúgy gondolkodnak, mint a nők, én pl addig amíg nem látott meztelenül nem is akarok a strandon levetkőzni, mert nem vagyok megelégedve az alakommal, de ha már szexeltünk és még nem dobott ki, akkor már nem zavar ha így lát :D Egész hétvége vagy még több nap együtt meg elég sok ilyen drága helyen, szerintem egy hónap után már mehet de második randiként nem. Akkor már inkább menjetek Aquaworldbe egy napra :D

2023. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Én eleve egy 14 napos Maldív-szigeteki utazásra kerestem társat társkeresőn, így ismertem meg a páromat, gyakorlatilag a reptéren találkoztunk először.
2023. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Netről ismerem, első találka volt, nem történt semmi, csók sem, akik kérdezték privátban leírhatnák ennek mi a jelentősége történt e több vagy nem

csak beszélgettünk, randi után írta hogy nincs meg nélkülem hogy ez szerintem normális e… és hogy szeretne elvinni x napra kikapcsolódni meg szóljak ha ez nekem gyors. Hogy előre be van e fizetve arra rákérdezek, bár nem hinném neki a munka a kikapcsolódás is..

2023. szept. 19. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én pl soproni vagyok, a tinderen megismert párom pedig Békéscsabai volt, nem a második de a harmadik randin kivettem két szobát egy wellnessben, hogy ne érezze tolakodónak, de persze az egyik szoba használaton kívül maradt estére.


Szóval ha az ember megteheti, szerintem nincs ebben semmi.

Akartunk egymással találkozni, és a távolság miatt máshogy egyikünknek mindenképen elég kényelmetlen lett volna máskép.

2023. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!