Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy komolyan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy komolyan is gondolja velem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi(31) én 18 vagyok. Holnap találkozni fogunk, de pedzegegtte h szexelni akar. Egyszer már lefeküdtem vele nagy könyörgés végére. Most mit tegyek? A jó szex által meg tudom fogni? Vagy inkább hosszas kérettetés után? Attól félek, h ha nem adom magam akkor azét fog tovább lépni. mit tegyek?:(
2009. jan. 1. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak sexelni akar, akkor akár tovább is állhat!!! Nekem nem úgy tűnt, hogy neked olyan jó lett volna az együttlét!! Akkor meg minek maradna?? Ohh.. ne aggódj, seperc alatt találsz mást.. rendeset..!!
2009. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy 31 éves férfi!!! igenis csak a szex miatt akar téged! Ha tovább áll, isten áldja, menjen és b*sszon mást! Már bocsi, de ezt nem nevezem szeretkezésnek!

Meg különben is, mi az hogy a nagy könyörgés miatt adtad oda magad??? Ezt abszolút de elítélem...18 évesen ne legyél már senki k*rvája... De a te életed, azt csinálsz amit akarsz!

2009. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy,ne viselkedj gyerekesen,ne alázd igy meg magad egy faszkalapnak! Menjen tovább isten hirével!
2009. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt elcseszted...Miért venné komolynak a kapcsolatotokat, ha úgy véli, bármikor megkaphat az ágyban, csak kicsit könyörögnie kell...?Hidd el, valószínűleg csak a szexre kellesz, semmi másra. Az pedig nem egy komoly kapcsolat.

Miért akarod megtartani ezt a pasit??? A ku*vája akarsz lenni, vagy a párja, aki szeret és akit szeretni tudsz? Ha neked megfelel a szerető státusz, ám rajta, feküdj le vele megint. Ha többre vágysz, felejtsd el és keress egy olyan férfit, aki többre tart holmi szeretőnél, akit bármikor megkaphat egy kis könyörgés által. Azért ne kínáld fel tálcán magad, mert félsz, hogy dob. Amint nem kap meg az ágyban, ki fogja tenni a szűröd. Ebben biztos lehetsz. Felejtsd el ez a pasit, mert nem érez semmit irántad, csak egy punci vagy számára. Bocs, hogy ilyen vulgáris voltam, de ez az igazság.

2009. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

meglepődöm ilyen hülye válaszokon.

nyilvánvaló, hogy meg kéne beszélned vele ezt az egészet. akár feküdj is le vele, de attól még nem fogod megfogni. szerintem csak akkor csináld, ha neked is jó. de ne ezzel akard megfogni. egy kapcsolat sok már pilléren is áll.

*robin*

2009. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!