Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelent jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent jó vagy rossz? Mire számítsak majd?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy lánnyal és hát sétáltunk meg pizzáztun és a végén megöleltük egymást és megcsókoltuk de azt mondta hogy majd hétfőn megmondja hogy most akkor járna e velem vagy nem... Tehát átgondolja de ez most mit is jelent?

A lány velem egykorú és hát egy közös ismerős mutatott be minket egymásnak ráadásul megtudtam hogy van nála esélyem és bejövök neki aztán mikor elhívta azt mondta hogy örömmel eljön velem randizni... A randi az jól sikerült sokat nevettünk beszélgettünk de mégis azt mondta hogy meggondolja...

Köszi a válaszokat előre is.

19F


2010. okt. 16. 18:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
ezzel arra akartam utalni, hogy gyanus, hogy igent fog mondani, ne féljél már ember :D
2010. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
jah:D hát nah általában túlzásbaviszem + hát a csaj nagyon jól néz ki és hát az ilyen lányoknál sosem volt esélyem sőtt a többinél sem mindig:P.. még jóhogy félek:D
2010. okt. 16. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!