Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelent jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent jó vagy rossz? Mire számítsak majd?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy lánnyal és hát sétáltunk meg pizzáztun és a végén megöleltük egymást és megcsókoltuk de azt mondta hogy majd hétfőn megmondja hogy most akkor járna e velem vagy nem... Tehát átgondolja de ez most mit is jelent?

A lány velem egykorú és hát egy közös ismerős mutatott be minket egymásnak ráadásul megtudtam hogy van nála esélyem és bejövök neki aztán mikor elhívta azt mondta hogy örömmel eljön velem randizni... A randi az jól sikerült sokat nevettünk beszélgettünk de mégis azt mondta hogy meggondolja...

Köszi a válaszokat előre is.

19F


2010. okt. 16. 18:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
hány éves a csaj?
2010. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

idézem: A lány velem egykorú és hát egy közös ismerős mutatott be minket egymásnak.....


Én ezt úgy értettem hogy velem egykorú hogy ő is 19 mint én:D...

2010. okt. 16. 18:42
 3/12 anonim válasza:
100%

hupsz, bocs nemfigyeltem...


figyelj, én optimistán néznék a dolgok elébe, és csak játszik egy kicsit, kiderül hétfőn...

de persze nézheted pesszimistán is, és akkor kellemes lehet a meglepetés :D

2010. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj első válaszoló megesik az ilyen: velem is nem is egyszer:D


hm hát nem is tom én azért örülnék hogyha csak úgy lenne hogy tényleg csak játszik és igent mond de azt tudja hogy hosszú távú komoly kapcsolatot szeretnék:D azt mondta hogy ő is... tehát lehet hogy igazad van hogy játszik.

Végül is én már mindent megtettem amit lehet:D első csók is megvolt miegymás tehát sztem nem rajtam múlik....

2010. okt. 16. 18:51
 5/12 anonim válasza:

megint én-e :D


hát ez már nem rajtad múlik... márcsak győzd kivárni :D

2010. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pontosan:D de nahh nemtok várni:P itt voltminden erre mikor mondta válaszom az volt áh szóval akkor izguljak még hétfőig ő meg mosolyogva hogy igen :D
2010. okt. 16. 18:57
 7/12 anonim válasza:
azthiszem akkor tudod a kérdésedre a választ...
2010. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nah mi?

én nem tom nekem az ilyen dolgok mindig későn esnek le ha leesnek:P...

2010. okt. 16. 19:20
 9/12 anonim válasza:
hát, én nem izgulnék egye nemleges válaszon
2010. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nemleges?:O

Hát épp ezen izgulok hogy most ne mondjon nemet...:/

2010. okt. 16. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!