Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar velem később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Miért akar velem később járni? Részletek lenn . (14F vagyok)

Figyelt kérdés
A helyzet az ,hogy az egyik osztálytársammal 7.be ismertük meg egymást jobban mert 6.-ba jött a sulimba és 7.be nagyon jó barátok lettünk és 3-szor megpróbáltuk a járást, nem nagyon sikerült. Utána nyári szünet előtt mondtam neki hogy csak barátok legyünk aztmondta jó. És most szeptemberbe mondta hogy 16-17 éves koromba akar járni velem. Kérdeztem mért pont akkor aztmondta h nem pontosan akkor és hogy majd megtudod akkor.(fogalmazásból szar vagyok:D)És szerintetek mér akkor akar járni és mit akart h majd megtudod akkor nem csak beszélgetni akart vagy mást is?? irjátok már le..köszi:)
2010. okt. 16. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos arra célzott, hogy még nem vagytok elég érettek egy komoly kapcsolathoz.
2010. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza. úgy érzi, hogy még nem elég érett(vagy egyikőtök se elég érett) a kapcsolathoz, de viszont szeret
2010. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szexet akar, csak még kicsi a kukid xD(!!) :D
2010. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
XDXDXD utolsó válaszolo LOL
2010. okt. 20. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
azért a kommentedböl itélve téleg éretlen lehetsz a sexre majd, 17 éves korba
2010. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy 17 éves koromba sem leszek éretlen vagy mi??:O

Amúgy én szerelmes vagyok belé és elmondtam érzéseimet neki és mondta hogy most nem akar pasit és majd 10.es vagy máskor akar járni velem de mér akkor vagy akkor mér nem sose vagy azért mondta hogy szálljak le róla?:(:'(:'(

2010. okt. 21. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt így sajna nem lehet megítélni, lehet hogy le akart rázni, lehet hogy nem, kétlem hogy szexelni akar... :D bár valóban kicsi a kukid.
2010. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ti fiuk vagytok vagy lányok ??:D
2010. okt. 23. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:

L/15 :P


Szerintem szexet akar, csak még kicsi a kukid xD(!!) :D

2010. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!